Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ausztrália vagy Anglia?

Ausztrália vagy Anglia?

Figyelt kérdés
Hová érdemes letelepedni? Megélhetés, munka, stb. szempontjából?

2012. dec. 10. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Anglia. Nem vagy a halál f@szán és relatíve könnyű letelepedni. Még utca seprőként is megélsz valahogy.


Ausztrália messze van, hazalátogatások max 5 évente amilyen árban vannak a repjegyek, főleg ilyen friss kivándorlóként, és valami nagyon jó szakma kell, vagy meg se kapod a letelepedési engedélyt.

2012. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Én Ausztráliába mennék ha tehetném.

Előnyök..:

Van bőven arany a földben csak 1 jó fémkereső kell és kitartás.Simán megélnék ebből ott :D(Gold nugets victoria youtube-on.

Aztán szabad ország, óriási területek,nincs tömeg.


Hátrányok:

Nehéz megkapni az állampolgárságot,Pókok,mindenféle kígyók élnek arra,és az ottani nyarakon dög meleg van.


Anglia...állandóan esős, bús-komor és tömegnyomor a köbön drága a lakhatás,persze még mindig jobban megélnek mint itthon.

2012. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anglia, mert közelebb van, és akár hétvégére is haza lehet ugrani. Ausztráliából jó ha 1 évben egyszer hazajutsz.
2012. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is Anglia. A megélhetés, fizetés és árak szerintem kábé azonosak lehetnek.

Viszont Ausztráliába nehéz a bejutás, nagyon messze van és az ország nagy részén elég rossz a klíma, egy magyarnak szerintem túl meleg. Különben is minden másként van ott, decemberben van negyven fok például. Nekem szokatlan lenne.

Az angol klíma olyan, amilyen, de legalább elviselhető.

2012. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is Anglia. Egyszerűen Ausztrália nem jobb annyival (sőt), hogy megérje azt a plusz macerát, amit az oda való kijutás, letelepedés jelent egy angliaihoz képest.
2012. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha teheted mindenképpen Ausztrália! Tény, hogy messzebb van és nehezebb a letelepedés, de Anglia kezd már megroskadni a rengeteg európai bevándorlótól. Európában tombol a válság, ami Angliát sem kíméli (bár ott persze kevésbé érezhető- még), így az a legjobb, ha minél messzebb mész.


Ausztrália nagyvárosai mind ott vannak a világ legélhetőbb városai között, ha ott ledolgozol 10 évet és utána hazajössz, már egész szép nyugdíjad lehet. Emellett sokkal izgalmasabb, változatosabb ország, szerintem az éghajlata is jobb, de ezek már szubjektív dolgok. Ha nem riaszt a nagy távolság, én azt mondom Ausztrália!

2012. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen Ausztráliába mennék! Gyönyőrű ország az biztos. Nekem még az időjárással sem lenne bajom, én pl. itt Magyarországon is rühellem a telet, és még a kb. 0 fok körüli időjárást is utálom. Angliában pedig kva sokat esik az eső és borongós az időjárás. Tuti nem mennék oda.
2012. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!