Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Booking.com-on hogyan változ...

Booking.com-on hogyan változ (hat) nak a szállas árak?

Figyelt kérdés
ugy értem, van-e valami tendencia, mint pl. a repülöjegyeknél. ott ugye általában minél közelebb van az indulás, annál drágább a jegy. Márciusban utazom Barcelonába. Repülöjegyem már van, szállást viszont még nem foglaltam. érdemes most, vagy várhatok vele? drágább lehet, esetleg olcsóbb, vagy ugyanennyi? vagy
2012. dec. 18. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Minél korábban foglalsz, annál esélyesebb, hogy találsz jó szállást megfelelő áron. Mivel értelemszerűen az ilyenek fogynak el legelőször, közvetlenül utazás előtt már csak a csillagászati árú ötcsillagos szállodák, és a külvárosi, lepusztult lebujok között válogathatsz.
2012. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A március azért még koránt sem a főszezon, tehát attól nem kell tartanod, hogy nem fogsz találni előtte.

Szoktak lenni olyanok, hogy előtte 1-2 héttel akcióznak, de akkor napi szinten kell nézni az árakat.

Én úgy szoktam, hogy foglalok olyat ahol ingyenes a lemondás és ha előtte találok olcsóbbat/jobbat, akkor arra módosítok. De attól is függ, hogy milyet szeretnél (szálloda, hostel, panzió...).

2012. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!