Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek para reptéren...

Szerintetek para reptéren éjszakázni?

Figyelt kérdés
Úgy van, hogy beérek egy reptérre este 11-kor és másnap este 10kor megyek tovább, de egy másik reptérről. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék este 11kor nekiindulni egy idegen városnak, hogy találjak valmai szállást, szóval arra gondoltam hogy ott maradok éjszakára. Csak ugye leszállás után én már nem tudok visszamenni arra a részre, ahol azok vannak, akik a gépükre várnak, vagy igen? Mármint gondolom ott van a választás, hogy átszállok vagy nem..olyat csinálhatok, hogy bemegyek mintha átszállnék és nem szállok át? Ott azt hiszem semmit nem ellenőriznek azon a szektoron még. De akkor onnan ki tudok menni? Vagy ha nem, és a külső részben maradok, az mennyire biztonságos? 22 éves lány vagyok, és a Milánói Malpensa reptérről van szó, ha esetleg valaki ismeri.
2012. dec. 19. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem para, én is éjszakáztam már így reptéren. DE! A csomagjaid és értékeid nincsenek melletted biztonságban, ha alszol. Én azért mertem így csinálni, mert többen utaztunk, és sosem aludt egyszerre mindenki. De egyedül nem jó ötlet, mert hiába rakod be a csomagjaid megőrzőbe, nálad maradnak az irataid, telefonod, stb., azt meg simán ellopják.

Inkább ha egy mód van rá, szervezz előre szállást magadnak, ami nincs túl messze a reptértől, és jelezd hogy éjszaka érkezel. Így biztonságban tudhatod magad és az értékeid is.

2012. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szofi2009 válasza:

Èn voltam már igy nem emlékszem pontosan mikor érkezett meg a gépem (lehet hogy éjfél körül)de nem akartam éjel zavarni igy másnap korán reggel indultam a szállásomra. Nem volt kellemes fárasztó éjszakázni mert én szinte semmit nem aludtam csak szundikáltan néha egy kicsit.

Nem ismerem azt a repteret de ha kijösz a csomagjaiddal akkor csak akkor mehetnél vissza ha van jegyed és becsekkoltál egy másik gépre. De a géped egy másik reptérröl fog indulni igy biztos nem engednek be megint.

De miután kijösz ott is tudsz várni csak fáraszto és utána csak másnap este 10¨kor indulsz tovább. Szoval nagyon hosszu ideig nem tudsz majd aludni.De ha szerzel közelbe egy olcso szállást és kialszod magad akkor másnap tudsz nézelödni van egynapod Milanoban. Másülönben csak szenvedni fogsz a fáradságtol.

2012. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, igen, pont ezért vettem így a repjegyet, hogy legyen egy napom Milánóban. De még lehet találnék is szállást de ahhoz be kell jutnom Milánóba és ugye éjszaka lesz... és ha kint vagyok és nem alszom? Arra gondoltam, hogy nem megyek ki a csomagjaimmal, hanem még előtte, ahogy leszállsz a repülőről, ott lehet választani hogy átszállsz vagy kimész, nem? Nekem nem lesz feladott csomagom, csak 2 hétre megyek haza, szóval így sem kivitelezhető?
2012. dec. 19. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hova fogsz repülni átszállással Milánóból (csak, hogy adj pár jó utazási tippet :).


Malpensa vagy Bergamo reptérről mész?

2012. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
haza repültem Karácsonyra Portugáliából:) Erasmus diák vagyok, csóróság van, szóval easyjettel mentem Lisszabonból Milánóba, onnan meg Ryanairrel Pestre:) Szóval az utazástippem: menj haza :D:D Amúgy a reptéren maradtam éjszaka, és tök vicces volt, rengetegen voltak, letáboroztam a rendőrség mellett, aludni nem sokat aludtam, de nem volt egy rossz élmény:) Reggel meg bementem a városba, megkerestem egy barátnőmet, aki szintén pont ott járt, és hiperszuper csajos városnézős kilóskenyeretnutellávalevős napot tartottunk:):):)
2013. ápr. 18. 03:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!