Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ferihegyen ott lehet éjszakázni?

Ferihegyen ott lehet éjszakázni?

Figyelt kérdés
Vagyis igaz egy repteret nem zárnak be éjszakára, mint pl. egy pályaudvart? (sajnos nem nagyon tudom másként megoldani, hogy elérjem a gépet, csak ha ott éjszakázok. :()
2009. jan. 12. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! velem màr elofordult, hogy a gépem késése miatt lemaradtam az utolso vonatrol igy ott éjszakàztam. Tobbedmagammal :)Egyébként olyan hajnal 1 és hajnal 4 kozott "huzos", mert sem nem inditanak, se nem fogadnak gépeket ( ez az 1es terminàl volt),( csak a biztonsàgiak, a takaritok meg az ottmaradt utasok vannak) de hajnal 4 felé kezdenek szàllingozni az elso gépekre vàro utasok.
2009. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2009. jan. 12. 10:48
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Kényelmesebb lenne valami olcsóbb szállodában tölteni az éjszakát Budapesten, aztán hajnalban kitaxizol a reptérre.
2009. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a második választ, de ezzel nem sokat segítettél :) (a barátnőmnél aludtam vna, de ki tudja h a kedves MÁV sztrájkol e vagy sem, meg mostanában szar az idő, így nem merek kockáztatni, h autóval utazzak el Ferihegyre akár itthonról akár Bp.-ről, mert kitudja mi történik, meg milyen gyorsan (lassan :D)lehet haladni stb, és emiatt nem szeretném lekésni a gépet. Amúgy elhiheted, hogy nem nagyon lelem örömömet abban, hogy egy reptéren éjszakázzak! :D)
2009. jan. 12. 13:51
 5/12 anonim válasza:
100%
Nyugi nem lesz baj. Én is éjszakáztam már de ferihegy1-en :D:D vicces volt. Szegedről indultam úgy hogy, elérjem az esti utolsó vonatot Ferihegyre. Odaértem vártam..vártam... majd kb fél4kor elmentem a wc és egy nő ott mosta a fogát xD szóval nem voltam egyedül. kb 10 ember rajtam kívül ott éjszakázott.:D:D
2009. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:D:D
2009. jan. 12. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Lehet:1 délamerikai nö 3 hétig lakott Ferifegyen 90 napig maradhat utána haza küdik mert vizum kell a további maradáshoz,vagy menekült státuszt kér.Asszem 5 gyerek várta otthon.
2009. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez durva! :P
2009. jan. 13. 10:26
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
A Terminál című filmben volt hasonló. Elindult az ember Amerikába, de mialatt repült kitört a forradalom a hazájában és bevonták az útlevelét, így nem tudott belépni Amerikába, de haza sem mehetett útlevél nélkül, ezért a reptéri terminálon kellett maradnia.
2009. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, megoldodott a dolog, sikeresen elertem uticelomat!!! :D
2009. jan. 15. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!