Kezdőoldal » Utazás » Európa » Még soha nem repültem repcsive...

Még soha nem repültem repcsivel (EasyJet) és van bennem egy egészséges para. Mit kell feltétlenül tudnom?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 17:21
 1/9 anonim válasza:
100%
Érezni fogsz egy kis nyomást az agyadban és kicsit rosszul leszel, kellemetlen érzés lesz a felszállás, de fent már jó lesz, fent kisebb manőverezés esetén is kisebb kényelmetlen érzésed lesz, de ez már minimális, viszont a visszaúton már semmit, de semmit nem fogsz érezni, se a felszállásnál, se fent a levegőben.
2009. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp éli meg az első repülést,sőt az összes többit is.Én pl: nem szeretek repülni,mert végig szédülök és eldugul a fülem.Ráadásul amikor életemben először repültem pont fájt a fogam,és a nyomás különbség miatt iszonyú fájdalmaim voltak..alig vártam,hogy vége legyen...A páromnak meg az a baja,hogy magas ember lévén kényelmetlen ülnie.A fiam pedig egyenesen imád repülni.Ő azt mondja,hogy amikor száll fel a gép ő neki olyan érzés mint ha vidámparkban lenne...Amikor meg fent vagyunk mindig jókat alszik:) Félni nem kell tőle majd ugyis kiderül,hogy neked milyen élményed lesz.
2009. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Probalj elol vagy kozeptajt leulni a gepben, de semmikepp sem hatul! En egyszeru ultem a legutolso ulesen, hat valami iszonyat volt, Easy Jet-el. Annyira hangos, kattogott, jaj, szornyu volt.

Aztan en szeretek nem az ablaknal hanem inkabb a kulso ulesen ulni, 3 ules van egymas mellett amugy. De valaki az ablaknal szeret ulni. A felszallas nekem ok., inkabb a leszallast nem szeretem. Ne feljel, az egeszseges izgalom pedig normalis. Amugy szerintem unalmas az egesz repulos nap, es faraszto is. Hova mesz?

2009. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

énis vidámparkosan élem meg a felszállást :)) de ez persze attól függ ki szereti.A füleim folyton bedugultak,de nem olyan "hu most belehalok" érzés.Kicsit furi,mert mégis ott vagy a levegőben.De hamar elfelejtődik.Én élveztem,hogy a felhőket magam alatt tudhattam és a fantasztikus látvány leblokkolta a félelmem.szóval ennyi:)Jó utat és ne izgulj;)

m16

2009. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dortmundba indulok jövő csütörtökön:)
2009. márc. 16. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első repülős utamon leszállásnál nekem is borzalmas fájdalmaim voltak. Olyan érzés volt, mintha kiakarnák szippantani az agyamat a fülemen keresztül, akkor megfogadtam hogy soha többé repülő. Azóta kétszer repültem tavaly nyáron. Kicsit féltem, de nem volt semmi. Én ablak mellett szeretek ülni, egyszerűen nem tudok betellni a látványtól... mintha vatta pamacsok felett repülnénk. A legszebb amikor kicsit borult idő van, felértek 11 ezer méterre a felhők fölé, és ott süt a nap. A várt borzalmas érzés elmaradt. Amikor elindult a gép alig vártam, hogy elhagyják a kerekek a földet, egyszerűen imádok repülni. Ne totál bekajálva ülj a gépre, mert a nyomrod hirtelen a nyakadba ugrik, de ne is totál éhesen, mert az is kavart okozhat, és nem biztos hogy jó ha rögtön felszállásnál rosszul vagy. Nekem maga az út kicsit uncsi volt, kivétel amikor víz fölé értünk, az megint valami új volt számomra :)

Landolásnál pedig ilyen csigában ereszkedtünk a célpont felett, ami kicsit szédítő volt, főleg hogy a szárny mögött ültem. Ha nem láttam volna a gép szárnyát, lehet észre se veszem, hogy megdőltünk, de így sokszor igencsak lejátszódott a fejemben, hogy "jézus mindjárt leér a földre a szárny" :D

2009. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mindenkire maskent hat a repules.Ami eloszor kellemetlen,az a felszallas es a leszallas.Nekem a gyomrom a torkomba volt,szedultem...de amint repulesi magassagba ertunk,minden egyszerre megszunt.Ful dugulasra ajanlom,hogy felszallasnal ragozz,es csak ragd jo gyorsan,akkor nem lesz dugulas.Ha eloszor utazol,erdemes nem ablak melle ulni,mert nem jol hat rad,ha felos vagy.De a masodik utazastol,csak oda ulj.Olyan elmenyt kapsz,amit sose fogsz elfelejteni.Es mindig gondolj arra,hogy egy nap alatt mennyi ember repulget ide-oda,es senkinek semmi baja.
2009. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kissé beparáztattak!:) AZ érzékenyebb fülűeknek bedugulhat a füle -nekem már pár száz méteren bedugul-, de semmi különösebb fizikai hatása nincs. Nem hiába utazik egy rakat kisgyerek és csecsemő is a repülőgépen.
2009. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a fel és leszállást szeretem a legjobban:))
2009. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!