Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatok olajfúró...

Hogyan dolgozhatok olajfúró tornyon?

Figyelt kérdés
nem feltétlenül mérnökként, akárhogyan.
2012. dec. 20. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem könnyű kijutni, elég jónak kell lenned, mert egy hiba ott a tengeren messze mindentől sokkal nagyobb gondot okozhat, mint a szárazföldön. Először szerintem szárazföldi fúrásoknál kell dolgoznod, nyilván egy olyan társaságnál, aminek vannak tornyai a tengereken is, aztán ha tényleg nagyon jó vagy, akkor kijuthatsz. De szerintem ez magyarként nagyon nem lesz egyszerű...
2012. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sikerült kiválasztanod a világ egyik legveszélyesebb munkalehetőségét... Vigyázz, nagyon kemény munka és szellemileg, fizikailag is megterhelő!


Itt nézz körül:

[link]


Ennyi erővel beállhatnál a Francia Idegenlégióba is.

2013. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igaz nem konnyu dolgozni a kuton de mint ujonc betanithato vagy es ha fiatal is vagy akkor nagyobb az esejed a bekerulesre, mind1 ha magyar torok roman vagy akkor is bekerulhetel csak bird az iramot mint ujonc. Sokan azt hiszik lehetetlen bekerulni pedig nem sokan vannak olyan hulyek hogy jelentkezzenek ilyen munkara igy nagyon sok eselyed van SOK SIKERT!!!!!!!
2013. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!