Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki mesélne nekem erről? (...

Valaki mesélne nekem erről? ( ha lehet tapasztalatból)

Figyelt kérdés
Van olyan aki Angliában él? Milyen nyelvtudással ment ki? Jobbak a körülmények kint mint itt Magyarországon? Kivel jobb kimenni?
2012. dec. 22. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Van olyan aki Angliában él?

- Igen,én kint élek lassan 6 éve.

Milyen nyelvtudással ment ki?

- semmi angol nyelvtudásom nem volt

Jobbak a körülmények kint mint itt Magyarországon?

- Ha van munkád, van hol aludnod akkor szépen elvagy de meggazdagodni itt sem tudsz...

Kivel jobb kimenni?

- Ha van nyelvtudás akkor egyedül. Úgy minden könnyebb.

Ha nincs nyelvtudás vagy minimális akkor a pároddal aki viszont van nyelvtudása, tud dolgozni..

2012. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Van olyan aki Angliában él? " - Igen, 3 éve élek itt.


"Milyen nyelvtudással ment ki? " - Társalgási angollal érkeztem ki.


"Jobbak a körülmények kint mint itt Magyarországon?" - Véleményem szerint nagyságrendekkel jobban, nyugodtabban meg lehet élni, mint otthon. Ha reális célokkal, elképzelésekkel, jó nyelvtudással érkezel, akkor jól lehet élni. Ha csak úgy bele a vakvilágba jössz, és azt hiszed, hogy itt mosogatásból milliomos leszel, akkor jobb, ha otthon maradsz.


"Kivel jobb kimenni?" - Egymagad! Ha tudsz angolul, akkor felesleges kétes hírű közvetítőkkel foglalkozni. Ha meg nem tudsz angolul, akkor jobb ha maradsz, ahol vagy.

2012. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint még fiatal vagyok de a célom az hogy kimenjek. Angol előkészítős suliba járok és keményen nyomom készülök az emelt szintűre. (szerencsére jó tanárom van aki többször volt Amerikában és Angliában)Nem milliomos akarok lenni hanem csak normálisan megtudjak élni. Van még pár évem a suliból és utána még gyűjteni is szeretnék addig pedig az angol a legfontosabb.
2012. dec. 22. 20:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy a férjeddel a legjobb kimenni. A barátokat is mondták, de az elég rizikós ha megunja és ott hagy vagy valami más történik.
2012. dec. 22. 20:35
 5/5 anonim válasza:

Én Németbe mentem ki párommal (aki már több éve kinn van) és csak külső szemmel tünt nagy cuccnak, amugy semmi xtra. Dolgozni kell külföldön is,mint mindenhol, bár tény,hogy jobban kijövök a kinti fizumból,mint az otthoniból.Fontos,hogy ne szállj el,hogy jobb a fizud, probálj takarékoskodni... Már egyedül is belevágnék.

Egyet tanácsolhatok, tanulj még egy nyelvet! Ha csak alapszinten is,de tudsz még egyet,több eséllyel indulsz,bármibe is kezdesz. Alap példa, itt Németben mindenki beszél angolul, így alap dolognak tekintik,semmivel sem vagyok több vagy jobb,mint bárki. Persze ha tudnék még mondjuk franciául, könnyebb lenne a dolgom... Angliában meg gondolom nem keresett a magyar nyelv, így azzal semmire nem fogsz menni,de egy franciával,olasszal,spanyollal tuti könnyebben tudnál elhelyezkedni, vagy legalább is jó pontnak számítana.

2013. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!