Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki már volt Lloret de marban,...

Aki már volt Lloret de marban, Barcelonában, mesélne róla?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 15:02
 1/3 anonim válasza:
5 éve voltunk ott, nagyon szép hely. A tenger nem túl előnyös, mert nagy a sodrás, emiatt nagyon nehéz benne úszni. Leginkább a szálloda medencéjében úsztunk, a tengerpartra csak nézelődni mentünk le. Sajnos orvoshoz is kellett mennünk, de rendkívül kedvesek voltak. Barcelonában egy "akváriumban" voltunk és bikaviadalon. Szerintem megéri oda elmenni 1-2 hétre. :))
2012. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A strandon minden csaj felsőrész nélkül volt!!

Sajnos az öreglányok is.

2012. máj. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__2962939-aki-vo..


Ide írtam pár dolgot, meg még más kérdésekhez is...Ha érdekel valami,legyél már olyan drága, először keress utána, és később kérdezz...


Ha ezekután még van kérdésed amire nem kaptál választ, szivesen válaszolok. Tavaly nyáron voltam júl 27-aug 9 között.

2012. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!