Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek New York City...

Szerintetek New York City vagy London a jobb hely?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
London
2012. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában Európát jobb helynek tekintem Amerikánál, de ha csak ezen két város közül lehetne választani, akkor New York.
2012. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
61%
New York.Londonban csak egyszer jo lenni mert egy ocsmány város
2012. dec. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
73%
ocsmány?:Oén egysezr voltam londonban.csak 3 napig,de még maradtam volna.nagyon tetszett a város,fantasztikus épületek,történelem.new yorkban még nem jártam.
2012. dec. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
new york erdekes, nekem elsore gyonyoru volt, soha nem lattam meg elotte felhokarcolot, ott meg rogton tobb is volt... engem lenyugozott hogy mennyire mas mint europa, DE nem tudnek ott elni valoszinuleg. Londonban meg nem voltam, szivesen megneznem biztos nagyon erdekes de elni valoszinuleg ott se szeretnek. az idojaras miatt se, ez egyebkent new yorknal is jatszik, meg a soksoksok temerdek kulfoldi miatt se, meg a zsufoltsag se hianyzik. bar valoszinuleg new yorkban nagyobb rendet tartanak szemetugyileg is, meg az embereket tekintve is szoval nalam hajszallal NY vezet.
2012. dec. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már ott élni, vagy turistaként megnézni?

Élni New Yorkban jobban szeretnék, de turistaként mindkettő nagyon tetszett.

2012. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En csak New Yorkban voltam, de az nagyon tetszett. Londont is megneznem egyszer, de jobban vonz NYC. Lehet, hogy csak azert, mert messzebb van es kulonleges.
2012. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Professzor :D válasza:
60%
szilvásbuktát mert azt szeretem
2013. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 akos127 válasza:
100%

Gyerekek, 30 évet töltöttem, az után London.... nem rosz de olyan mint egy nagyobbka város, NY a legjobb a világon.

NY-nak hihetetlen vonzo ereje van, ott minden van mindig.

London... ugyan már, a házak unalmasak, igaz most már kezd betörni az új divat egy kicsit. Az utcák szűkek, a nyelv olyan nagyon falusi az Amerikaihoz képest.

Még sok sok különbség, itt orákig lehetne erről beszélni. Pár nevezetességen kívűl London.... szerény, hogy finoman fogalmazzak.

2013. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
NYC :)
2013. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!