Kezdőoldal » Utazás » Európa » London vagy Berlin a jobb,...

London vagy Berlin a jobb, élhetőbb hely? Hol jobb élni?

Figyelt kérdés
Fontos nekem, hogy sokszínű legyen, ugyanakkor jó legyen a közbiztonság, a tömegközlekedés, sok park legyen, viszonylag kellemes időjárás (nincs nyáron trópusi forróság, télen meg -20°C), viszonylag sok a munkalehetőség, szórakozási lehetőség, stb.
2012. aug. 2. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Berlini közbiztonságról csak ennyit:

Taxival mentem. Mikor kiszáltam fizettem a taxis-nak. Vártam a visszajáróra. Ő nem adott semmit. Kérdeztem, hogy miért? A válasz csak annyi volt "Örüljél annak, hogy olyan időpontban vagyunk, hogy nem tudlak megtámadni."

Több helyen a városban nem éreztem magamat biztonságban.

2012. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Londonnál egész Európában nincs izgalmasabb város.
2012. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. ez annyira gyenge..

Mert a ha Budapesten kirabolnak a kisebbségiek attól még imádjuk , de ha Berlinben nem kapsz visszajárót , akkor semelyik része sem jó...


Kedves kérdező.

Én mindenképpen Berlint választanám.

Leírtad hogy neked fontos az időjárás.

Nem akarlak elkeseríteni , de Londonban borzasztóan rossz az idő. Kint voltam 1 hónapot és egyszer sem volt 20 fok felett a hőmérséklet. Állandóan esik az eső.. Szörnyű.

Említetted a közbiztonságot.

Londonban amikor voltam , egyáltalán nem éreztem magam biztonságban. És ezt olvastam is , hogy borzasztóan rossz a közbiztonság . Sok a bűncselekmény stb..

Emellett Berlin hihetetlenül sokszínű.

Nem drága mint London , és szerintem Berlin sokkal szebb is.

Én azt mondom Berlint válaszd.

Sok sikert.

2012. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És ugyanakkor ha Berlin nem tetszene Németországban számos más kiváló város van.

Szóval nem muszáj mindig a fővárosba költözni.

Csak Londonba ne.

Németországban sok lehetőséged van, oda költözz.

Ha bármi kérdésed van nyugodtan szólj.

Sok sikert.

2012. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel világ életemben budapesti voltam, így ennél kisebb városban nem tudnám elképzelni az életemet. Így csak Berlin és Hamburg (határeset: München) jöhetnek szóba, de Hamburg időjárása kb. a londoninak felel meg.:D
2012. aug. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!