Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy Izraelbe...

Mi kell ahhoz hogy Izraelbe dolgozhassak egy kicsit?

Figyelt kérdés
igazából vonz Izrael szépsége is, zsidó nem vagyok,hogy van e Zsidó rokonom,felmenőm azt nem tudom .. kis kalandot szeretnék kellemest a hasznossal össze kötni ha van rá lehetőség Izraelbe szeretnék kimenni dolgozni de mi kell hozzá ? nagyon kíváncsi lennék .. köszönöm

2012. dec. 31. 01:24
 1/10 anonim válasza:
Egy nagy kipa a fejedre
2012. dec. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

IzraelbeN !!!

nem Izraelbe

2012. dec. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vízum kell mint minden normális helyre
2012. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert ha Magyarországra jönnek pénzt költeni azt rühellik mint a szart mi? :D álszentség...
2012. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Én rühellem őket akik ezért jönnek ide (pénzt költeni) rosszul vagyok Pesten, ha a metron megjelennek mindenféle jöttment külföldiek... És persze ÜVÖLTVE KELL MANTRÁZNIUK HOGY "Krismájáná Kublová Hurméná". És idejönnek kiröhögni hogy "hááháá Magyaroszág de lepusztult".


Mondjuk nem véletlenül vagyok Xeno(fób)philius.

2012. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem túl biztató kommenteket kaptam :) inkább kihagyom akkor azt a részt ... köszönöm
2012. dec. 31. 12:56
 7/10 anonim ***** válasza:
érdeklődj a szochnutnál: nekik vannak ilyen jellegű programjaik, amik tudtommal jellemzően zsidóknak szólnak, de mindenképpen jobban képben lesznek a dologgal kapcsolatban, mint az itteni írogatók. Ott érdemben fognak tudni válaszolni a kérdéseidre.
2012. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. dec. 31. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy bemehetsz az Izraeli Kovetsegre is, ott is segitenek.
2012. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Xenókám, szívj egy kis európai levegőt, jót fog az tenni, úgy vélem. Fél-egy év meló bárhol külföldön és rögtön értelmesebben fogsz hozzáállni a kérdéshez.
2013. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!