Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Érdemes tanulni, hogy Amerikáb...

Érdemes tanulni, hogy Amerikában dolgozhassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Középiskolába járok, majd informatikával szeretnék továbbtanulni. (programozás vagy webprogramozó). Egyetem után szerintetek hova éri meg kimenni?

Amerika nagyon szimpatikus, de kíváncsi vagyok, mennyire keresik az embereket ebben a szakmában? Mennyit kerehetek? Még tanulhatok sulin keresztül (ingyenesen) angolt, ami jó. Te hova mennél?


2012. dec. 30. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárhogy is tanulsz, annak kb. nulla az esélye, hogy legálisan kivándorolhass az USA-ba.


Az EU-n belül van realitása a dolognak, bár a szakmában elhelyezkedni ott sem egyszerű pláne egy pályakezdőnek.

2012. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rémuralom ***** válasza:
Mindenesetre az angolt akkor is tanuld, ha nem feltétlenül tudsz Amerikába kimenni, mert a nyelvtudásra itthon is szükséged lehet.
2012. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki San Francisco-ban a Google-nél dolgozik, és azt mondta, hogy nem tudnak elég programozót felvenni. Ha kellően jó vagy, akkor menni fog. De tényleg nagyon jónak kell lenned.
2013. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!