Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ki engedheti...

Mit gondoltok ki engedheti meg magának trópusi szigetekre való utazást? Tahiti, Cook, Hawaii, Maldives stb?

Figyelt kérdés
Csak a "politikusok", meg nagy céggel rendelkező tulajdonsok? Ha törekszem egy becsületes jövőre, jólétre akkor akár kijuthatok én is innen, Európából?
2013. jan. 9. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Legyél pilóta. Akkor bárhova eljuthatsz céges kerozinpénzen.
2013. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Természetesen Te is kijuthatsz.

Nekem sikerült 3 éve elhatároznom, hogy havi 5000 forintot félreteszek utazásra. 195.000,- forintom már össze is gyűlt egy külön bankszámlámon.

Sajnos elromlott a cirkónk, és 90.000 Forintot kéne fizetnem a javításra kb, ezért kénytelen leszek kivenni ebből a félretett pénzből 40-50ezer forintot. A többit a rendes fizetésemből pótolom.


Tehát nagyon lassan gyűlik, és néha hozzá is kell nyúlnom, de ilyenkor azért utólag, ha tehetem pótolni szoktam a kiesést.


Szóval lehetséges, csak nagyon lassú. 10 év múlva már talán el is tudok menni párommal. :D

2013. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Rengetegen Európába jönnének te meg ki akarsz jutni innen? :-D Ha neked ez a legnagyobb problémád Tahiti, Cook, Hawaii, Maldives akkor jó neked!
2013. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ez a legnagyobb problémám. De biztosan mindenkinek jól esne a szürke városból kijutni egy ilyen természetadott paradicsomba pár napra: http://www.youtube.com/watch?v=A2RmMQkRyXk .
2013. jan. 9. 11:01
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen ha nem vagy tehetős elég nehezen juthatsz el ilyen helyekre sajnos. Én imádok utazni, de úgy vagyok vele, hogy ennyi pénzért sokkal több és izgalmasabb helyre juthatsz el pl. Európában, ahol azért több a látnivaló. Nem azt mondom nagyon szívesen elmennék a fent említett helyek bérmelyikére, de ezeken a helyeken a tengerparti henyélésen kívül mást nem igen tudsz csinálni.
2013. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 foreverinlove válasza:
100%
1et ertek a fenti valaszoloval. En ingyen jarom a vilagot, a munkam miatt es eljutottam a Maldive meg Seychelles szigetekre. Mit mondjak? Szep, de talan annyi penzt nem adtam volna ki a sajatombol. Foleg ugy nem, hogy jo par honapon keresztul csak arra gurcoljek, hogy kifizessem az utazast. Na meg ezek a szigetek k*rva dragak a hirnev miatt. Ott van pl karib sziget Curacao, ami holland gyarmat. Alomszep az is es sokkal olcsobb! Ha nagyon elakarsz jutni egy ilyen alomszigetre, nezz utanna jobban, hogy hova erdemes menni kevesebb penzbol!
2013. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jamaikaban, Cancunban es Hawaiian voltam mar. Nem vagyunk milliomosok. Ferjem orvos, en epiteszmernok. 38/n
2013. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak azok engedhetik meg, akiket irsz: annak idején, még Magyarországon élve nászutra Maldiv sz-ra mentünk, illetve jártunk Cancunban is


Mindketten beosztottként, multinál, logisztika ill. IT területen dolgozva.

Gondos tervezéssel, előre gondolkozva megoldottuk: én mondjuk kifejezetten szeretek utazást tervezgetni :-)


Azóta mondjuk jártam Hawaii-on is, de az más történet (szintén Európából, de nem Magyarországról)

2013. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi buta csóró embert...
2013. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ki a csóró az relatív. De a hozzászólásod alapján a buta az Te vagy! Ráadásul a parasztabbik fajtából! Buék!
2013. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!