Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen a fapados repülőgép...

Milyen a fapados repülőgép belülről? Képeket, videókat küldtök?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan, mint a nem fapados. Miert, szoszerint vetted? Nem fa padok vannak ulesek helyett :D
2013. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem ..nem vettem szószerint.. és nem is gondoltam csak ,hogy modern-e vagy ilyesmi?
2013. jan. 25. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint bármelyik másik, kivéve talán, hogy egy picit kisebb a sorok közötti távolság, így kevesebb a hely a lábnak.
2013. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legmodernebbek. Mivel ezek viszonylag új légitársaságok, általában sokkal újabbak a gépeik, mint a hagyományos társaságoknak. Ez persze sokszor a kényelem rovására megy, mert a mai gépekbe sokkal több ülést bezsúfolnak, mint a régebbiekbe.
2013. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
[link] :)
2013. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi. utolsó vagy adjon értelmes választ vagy hallgasson :D
2013. jan. 25. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Kiköpött, mint egy hagyományos, csak sűrűbben vannak az ülések, de amilyen rövid utakon mennek, arra tökmindegy.

+ médiacenterek nincsenek


[link]

2013. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az újabb gépeken (Airbus) mindegyikben sűrűbben vannak az ülések a hagyományos társaságoknál is. A gép típusától függ, nem attól, hogy melyik légitársaság indítja a járatot. Bangkokig 11 órát ültem végig 240ezer forintért úgy, hogy vigyázülésben a térdem az előző ülést verte, pedig csak 160 cm vagyok.
2013. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gép gyártója a légitársaság által rendelt ülésszámot építi be a gépbe. Olyan nincs, hogy típustól függ az ülésszám. Ill. minden típusnál van egy csomó variáció. Ha a légitársaság 225 ülést rendel bele annyit kap, ha 180-at akkor annyit
2013. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!