Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen repülőn utazni, milyen...

Milyen repülőn utazni, milyen volt mikor elsőnek repülőn utaztatok és merre kell oda figyelni repülés közben? F/22

Figyelt kérdés
Készülök külföldre menni dolgozni (ha találok valami jó munka lehetőséget) és még nem utaztam repülőn, van bennem félénkség hogy milyen lesz elsőnek meg mi van ha lezuhan meg stb, szóval parázok.
2013. febr. 4. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi extra a repülés. A fel és leszálláson kívül semmi izgalom nincsen benne, olyan mintha buszoznál. A lezuhanástól nem kell tartani, előbb halsz meg a repülőtérre vezető úton, minthogy lezuhanna a gép. Nem kell tőle parázni. Én először Londonba utaztam, az kellemes volt, de azóta már jártam Sydney-ben, 22 óra repülés, egész jó volt, csak fárasztó.
2013. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem valós a félelmed. Valóban jó példa, hogy jobban kell rettegned a repülőtérre vezető úttól, mint magától a repüléstől, mert nagyságrendekkel veszélyesebb. Egy repülőn minden legalább kétszer, de inkább háromszorosan túlbiztosított, plusz hozzáértő emberek kezelik. Ezzel ellentétben a reptérre vezető úton szembemehet veled egy ittas, kábszeres magánkívüli autós. Attól nem félsz? :) Pedig attól jobban kéne. :)


Napi többezer gép van a levegőben és nagyon-nagyon ritkán zuhan le, az is többnyire nem a fejlett országokban.

2013. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És hányinger sem jön az emberre mint a filmekben mikor felszálnak?
2013. febr. 4. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:
nem jellemző
2013. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem keveset repültem, de még sosem láttam utast rókázni.
2013. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem a felszállásnál eldugul a füled, jó ha rágódzol közben.
2013. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 foreverinlove válasza:

A fuldugulas inkabb a leszallasnal szokott elofordulni. Lehet nagyon fajdalmas es veszelyes is, ha megvagy fazva es a fuled bevan gyulladva. Egyszer utaztam ugy, de vegigsirtam a leszallast :(

Most legikiserokent dolgozom, ugy h szinte naponta a levegoben vagyok :) Imadom a repulest s ahogy az elozoek is irtak sokkal biztonsagosabb mint az auto pl.

Hanyinger csak akkor szokott elerni hogy ha eros tulburencia van. Ilyent is parat vegigsirtam a mosdoban, de tullehet elni :D Vegul is megeri a kirandulasok miatt ;)

2013. febr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Lány vagy? :D
2013. febr. 5. 10:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, náthásan repülni az bizony kemény. Ásítani kell, kidugul a füled, én is szenvedtem vele, meg lehet szokni. Hányinger nem nagyon van. Amikor az Emma hurikán szélén próbált meg a gépem leszállni New Yorkban, és azt a leszállást bizony meg is kellett szakítani, na azon a gépen azért előkerültek a zacskók... viszont én már több mint kétszáz repülőúton vagyok túl, és ez volt az egyetlen.


Mi ha lesz lezuhan, nagyobb az esélye hogy a reptérre menet beléd csap a villám mint az hogy a géped lepottyan.

2013. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 foreverinlove válasza:
Igen lany vagyok! ;)
2013. febr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!