Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt már valaki Törökországban...

Volt már valaki Törökországban? Feltűnően olcsók oda az utak és a szállás is. Miért?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ milyen szállásra gondolsz. A 3*-os az olcsó, de az olyan is. Mi 5*-osba megyünk és az fél millió lesz egy személyre, az azért nem olcsó szerintem.
2013. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Apartmanra gondoltam.
2013. febr. 5. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Most nincsen főszezon, azért ilyen olcsó.
2013. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak 4-5 csillagos hotelbe érdemes menni. Persze ha a tengerparti részre gondolsz.
2013. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első: a fél millio/ fő nagyon sok. mi 2 főt szoktunk annyiból kihozni a szuvenirrel, fakultativ programmal ilyesmivel együtt. és ez 5 csillagos szálloda all inclusive.
2013. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi annak idején Isztambul központjába voltunk 3 csillagos hotelbe, a városközpontba teljesen jó volt, 2010-be 50 ezer volt utazással eggyütt
2013. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem februárra gondoltam:) Június, július.
2013. febr. 8. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg olcsóbbak a török utak.Az 5 csillagos szállások között nagy különbségek vannak,függetlenül attól,hogy azonos a besorolásuk.Antalyán és Beleken vannak a legnívósabb szállodák,ott szobától függően akár fél milla vagy még ennélis több lehet egy főre,de inkább a 300-400ezer/fő a jellemző 10 napra.Ciprus,Görögország és Törökország ezeken a helyeken szoktunk nyaralni,de azt az ellátást,amit a törököknél kapsz azt már nem lehet űberelni és nem csak a kaja területén,mert az hagyján,hogy nem tudsz 10 métert menni,hogy ne legyen egy bár vagy étterem,de még a medencéhez is odatolják neked ha lusta vagy kijönni a vízből.Aztán ott vannak az esti programok,ami nem az animátorok bohóckodásából áll,hanem komoly show műsor neves művészekkel,az esti tüzijátékról már nem is beszélve.Ez van szállodán belül,aztán amitől mégis olcsóbbak a törökök az meg van a szállodán kívül,bár az idén Törökországba megyünk megint(mert ott ennyi pénzért csak jó szálloda van, a törököknél meg fényűző)azért nekem a másik két hely sokkal jobban tetszik.Én azért azt gondolom,ha Törökország idegenforgalma ilyen ütemben fejlődik akkor 1-2 év múlva eléri,sőt meg is haladhatja a görög árakat.
2013. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: elírtam, a fél millió két személyre szól.
2013. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!