Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » El szeretnék utazni rio de...

Mate123123 kérdése:

El szeretnék utazni rio de jainero ba 13 éves vagyok hogy tudok erre jol sporolni tudnátok adni technikákat mert mi nem vagyunk olyan gazdagok hogy ezt meg tegyük de én el szeretnék akkor is menni rio ba nem baj ha 10 évembe fog kerülni?

Figyelt kérdés
segitség

2013. febr. 7. 11:57
 1/4 anonim válasza:
100%
majd a saját pénzedbol spórolsz rá. A szülednek gondolom van mire spórólni.
2013. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Kislány, egyenlőre addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér, és inkább erőteljesen feküdj rá a tanulásra, a nyelvtanra különös tekintettel!
2013. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdheted úgy hogy éveken keresztül minden pénzt amit kapsz ünnepek alkalmával (karácsony, szülinap stb) elrakod, és nem költöd el. 17 évesen elmész diák melózni, és minden megkeresett pénzedet félreteszed, és nem költesz belőle. Amikor elvégzed a sulit, és elkezdesz dolgozni akkor is félreteszed a fizetésedet, és nem költesz belőle. De már közelebb leszel az álmaidhoz. A végén megszámolod mennyi pénzed van, és megtervezheted az utat Rióba.


Bár nem akarlak elkeseríteni, de én voltam kint Rióban 3 hetet mint turista. A kötelező turisztikai látványosságokon kívül Rió nem egy varázslatos hely. Mindenütt szegénység, összedől, rossz állapotban lévő épületek. Ráadásul a 3 hét alatt csakis kísérővel mehettem ide-oda, mert túl nagy a bűnözés ott. A 3 hét alatt négyszer voltam szemtanúja hogy éppen kirabolnak egy üzletet vagy megtámadnak valakit. Mindezt fényes nappal.

2013. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Addig is sétálgass egy kicsit virtuálisan Rio utcáin,az emberke figurát húzd az utcára és máris ott van minden.

[link]

2013. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!