Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bevállaljam a stoppolást?

Bevállaljam a stoppolást?

Figyelt kérdés

Eljöttem a "párommal" Ausztriába. Ő haladó én kezdő vagyok, és egyáltalán nem akart segíteni. Most itt ülök a szálláson, de nem akarok még majd' egy hetet így ülni.(kérdés, hogy hazahozna-e egyáltalán..)

Stoppolva vajon hazajutnék, vagy soha többet nem látnám az otthont?

23L


2013. febr. 17. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először inkább szerezz pénzt nem drága egy vonat vagy buszjegy Magyarországig. Miért akarsz hazamenni? (Én is Ausztriából írok.)
2013. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért mert a páromnak nincs türelme hozzám, nem segít semmit, csak hülyének néz, hogy nem tudom meg, és nem érti meg, hogy a fekete pályán nem is fogom tudni gyakorolni, mert örülök ha épségben lejutok róla. De az is baja, hogy mindig várni kell rám, így még jobban hátráltat.

Tegnap is ugyanez volt. Most vagyok 5xre pályán összesen életemben. Tegnap felmentünk a legnagyobb pályára. Túl sokminden volt ami zavart, de ahelyett, hogy segített volna, csak kiabált. Én is kiabáltam, de én már azért voltam ideges, mert semmit se tudtam, és egy cseppnyi segítséget nem kaptam. Zavart az, hogy köd volt, zavart a szemüveg (soha nem hordtam szemüveget és azt szoktam meg, hogy látom a lábamat, de szemüvegbe meg ugyebár nem látom), zavart a szél+hóesés, az, hogy buckás a pálya, és hogy egyből fekete pályán vagyunk.

De az se volt jó érzés, hogy ő már haladt egy csomót, és megáll, és bámul, és vár. Tisztára idegesített, hogy úgy nézett, hogy majd' kiesett a szeme. Amikor előrement és nem láttam, érdekes módon tök jól tudtam haladni.

De semmit nem mond el, nem is akar segíteni. Ma is előrement, nem is érdekelte volna, ha kitörik a nyakam, ott röhögött mindenki rajtam, mert kénytelen voltam gyalogolni néhol, mert nem tudtam közlekedni..és hiába mondom, hogy valamit nem tudok megcsinálni és segítsen, elmondja kétszer, és utána meg türelmetlenkedik, mert bénázok. De ha siettet, akkor mégtöbbet elesek. Tegnap is akkorát estem, hogy bevágtam a fenekem, és egy sielős nem tudott kikerülni, és fejbevágott, és mikor mondtam a páromnak hogy mitörtént, azt se mondta, hogy jaj.

Ha eltörném a lábam, akkor sem az lenne a baj, hogy eltörtem, hanem hogy elkell vinnie kórházba..

Én nem akarok itt lenni még 5 napot. Azt hittem, hogy milyen jó lesz, majd segít, félórát mutogat és utána ha már nekem is megy, akkor tudunk haladni, ehelyett legszívesebben soha többet nem akarnám látni, olyan ellenszemvet keltett bennem. Már nem is tudok megbízni benne, nem is ismerem.

2013. febr. 17. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám fáj valami és a szálláson maradnék. Amúgy mikor terveztek hazamenni, hogy nem bírod megvárni?
2013. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából én szívesen lennék a pályán, de ma is az volt, hogy felmentünk, ő siettetett, meg nem bírta megérteni, hogy nem tudok valamit megcsinálni, mondtam, hogy ha nem segít, akkor inkább menjen, mert azzal nem leszek előrébb, hogy siettet. Erre tényleg ment is, jó, nem is baj. Aztán mikor megvárt, akkor is cseszegetett, és én pont akartam kérdezni tőle, hogy hogy forduljak át, vagy valamit, erre ő már messze járt, mert nem akart megvárni. Ott szenvedtem, már fájt a lábam, mert azt sem tudom, hogy hogy kell tartani, mert nincs kitől megkérdezni, ő meg már rég lent volt. De előtte a fekete pályán látja, hogy félpercenként elesek, mert olyan nehezen megy minden, mert nekem meredek, de azért elvárja, hogy én ott mindent tanuljak meg. Amikor fel se tudok állni, mert egyből dőlök el..

Mondtam neki (tegnap is), hogy akkor én megyek más pályán, vagy beülök a kocsiba, vagy valami, erre mondta, hogy menjünk haza. Kitett, és ő ment tovább..Ma vagyunk itt 2. nap, de eddig ez egy rémálom.

Csütörtök délután indulnánk vissza, az még ugyebár 4 nap..Addig itt ülni a szálláson elég unalmas.

De annak meg nincs értelme, hogy elmegyünk a pályákra, és megy mindenki, ahova akar, mert nem szeretek egyedül menni, ha valami bajom van, kihez forduljak..Teljes szívemből gyűlölöm, amiért ezt teszi velem, de ha hazaértünk, soha többet nem fogok vele találkozni. Már eljátszotta párszor a bizalmamat, de most betelt a pohár. És még neki áll feljebb, én vagyok a hisztis szutyok..Persze, hogy hisztizek, amikor segítséget kérek, és bunkóságok kapok:(

2013. febr. 17. 13:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként te melyik részen vagy?:)
2013. febr. 17. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Bevállalhatod a stoppolást. Remélem ezután kiteszed a párodat, mert az ha igazán szeretne nem így viselkedne...
2013. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azert olvasd mar vissza amit irtal. Az emberek nagytobbsegenek Magyaroszagon napi meglehetesi problemai vannak, neked meg az a bajod, hogy "vakaciozol" es nem erzed jol magad, mert 'dolgozni' kene egy kicsit, hgoy valami uj dolgot elsajatits?? Kicsit szegyeld ossze magad es utana embereld meg magad, mert az irasodbol nekem az tunik ki, hogy egy hisztis pitcha vagy.


Vazzeg, hasznald ki hogy ott vagy, elvezd a lehetoseget es fogd mar vegre fel a kicsi agyaddal, hogyha valamit akarsz, akkor intezd magad. Nem fog tudni a baratod megtanitani, ha te nem akarod, vagy mert nem olyan stilusban/tempoban tanit ahogy neked jo.


Vagy hallgatozol es keresel egy masik magyart, aki esetleg szivesen segit, vagy ha beszelsz mas nyelven, akkor szolsz egy idegennek, aki szimpatikus, hogy segitsen.


En Ausztriaban meg nem voltam, de Franciao.ban es Svajcban is mindig talaltam (altalaban idosebb noket) akik szivesen ellattak egy-ket tanaccsal. Sot csuszas kozben is latvan bukdacsolasaimat, neha idegenek megalltak mellettem es odaszoltak, hogy igy meg ugy tartsam a labam stb.


Vagy fogod magad es egyedul felmesz a zold vagy kek palyara es gyakorolsz. Erosen figyeled a tobbieket, hogy ok mit csinalnak, es megprobalod utanozni oket.


Mi az hogy nincs ertelme egyedul menni? Ez nem olyan sport mint a vizibicikli vagy a tenisz hogy csakis kettesben lehet elvezni. En akarhanyszor, akarkivel mentem, mindig mindenki ment amerre tudott, a kepessegeinek megfeleloen es lent talalkoztunk es egy forro csoki tarsasagaban megosztottuk az elmenyeket. Vegyel erot magadon es allj a talpadra es old meg a problemadat, mert nyilvanvalo, hogy a baratod nem alkalmas a segitsegnyujtasra.


Figyelj, a vegen meg belejosz es olyan jol fogod magad erezni, mint meg soha. Foleg, ha sajat magadtol (eses/bukas aran) megtanulod, jobban fogod ertekelni az egesz elmenyt es buszke leszel magadra. A vegen meg a pasid is megvaltozik, latvan milyen ugyes tokos kis csaja van, es meg neki is lesz lehetosege, hogy nyugodtan elvezze a palyat.


A stoppolas felejtos, mert nagyobb a valoszinusege, hogy utkozben megeroszakolnak, foleg, ha a sofornek elkezded meselni, hogy miert is akarsz hazamenni (mert a baratom egy pocs es nem tanit meg...) akkor biztos, hogy kihasznalja h.lye-pitcha mivoltodat...


Ez fontos, jegyezd meg: Csakis rajtad all vagy bukik, hgy a hatralevo par napot szenvedessel, nyavalygassal, GYIKon idegeneknek valo panaszkodassal toltod, vagy megembereled magad es kihasznalod a lehetoseget es megteszel mindent, hogy jol erezd magad!


Mit szeretnel, hazaerven, a barinoknek mit meselni?


- egy pokol volt az egesz, mert ez a phasz pasim nem segitett es meg tul h.lye vagyok, hgy barmit magamtol csinaljak, aztan hazastoppoltam, utkozben kiraboltak es megeroszakoltak...


- qrva jo volt, igaz az elejen nehezkes, de aztan belejottem es en lettem a hegyoldal ordoge es meg a pasim is elajult a vegen milyen ugyes vagyok es a tenyeren hordott stb stb...

2013. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát, igen, tényleg elmentem egyedül, felültem a felvonóra, azt sem tudtam, hogy mit kell csinálni, és láss csodát, eltört a bokám. Fantasztikus élmény volt de tényleg..csak mert fogalmam sem volt, hogy mit hogy kell csinálni, de megpróbáltam egyedül..Még jó, hogy volt biztosításunk..:/
2013. febr. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!