Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egyedül bevállaljam, vagy sem?

Egyedül bevállaljam, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni dolgozni Amerikába,mondjuk a hely talán meg is lenne,viszont egyedül kicsit félek belevágni!Ha más is volt hasonló helyzetben,vagy épp most is ebben a szituációban van,kérem írja meg...Soha nem ültem repülőn,külföldön voltam,de ugye az teljesen más!Azon is gondolkoztam,hogy kellene keresnem útitársat,de azt sem tudom,hol találok olyan oldalt,ahol ezzel foglalkoznak!Már annyi helyen néztem,de régiek a bejegyzések stb....
2011. aug. 30. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

ne menj mindjárt amerikába.kezd el pl.angliában,onnan még mindig hamarabb és egyszerűbben haza tudsz jönni ha van valami gond.

fiú/lány vagy?hány éves?milyen munkára gondoltál?

2011. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok lány,Angliába nem tudok munkát jelenleg,de utánanézek!Szállodai takarítás,illetve családoknál takarítás,stb...kezdetben,aztán alakul!Később recepciós munka is jó lenne!
2011. aug. 30. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg au pairként,az elég jó ugródeszka.hogyha már kint vagy,körül tudsz nézni,hogy mi a helyzet,el tudsz menni egy interjúra és nem csak látatlanba:)
2011. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megfogadom,utánanézek!!!!:-)
2011. aug. 30. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy, vaktában ne menj. Vedd fel előbb a kapcsolatot egy oda valósival. Manapság azonnal és ingyen lehet...
2011. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En is az au-pairkedest ajanlom, mert akkor a lakas/kaja biztositva van.

Ha mas meloba mesz akkor magadnak kell lakast szerezni, ami nem olcso.

Ha mar megvan a csalad es kicsit megszoktad az ittletet, akkor konnyebben tudsz mozogni, helyi magyarok tarsasagat keresni, ismerkedni, talan osszehaverkodsz valakivel es egyutt elkoltoztok stb. Egyedul nehez, de nem lehetetlen.

Teny viszont, hogy Eu-n belul sokkal konnyebben hazamesz ha barmi gond van. Nemcsak veled, mondjuk valami Mo-n tortenik es haza akarsz menni... eleg huzos sajnos.

2011. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én jövőre megyek ki Usa-ba au pairnek, szerintem ez egy nagyon jó lehetőség! Eddig úgy van, hogy én is egyedül megyek és kicsit tartok is tőle, de ha nem vágok bele egész életemben bánni fogom, hogy "mi lett volna ha..."

Szerintem érdemes belevágni! :)

2011. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,mindenesetre megfogadom a tanácsokat!Have a nice day!
2011. szept. 2. 10:37
 9/9 Hörpintős válasza:

AZ USA túl veszélyes!

Már 2 barátnőm halt meg ott. Ugyanígy kimentek.

Ott vadul lövöldöznek este az útcákon...Persze nem mindenütt. De sosem tudhatod, hogy mikor leszel rossz helyen-rossz időben. Túristának meg nincs ám puskája, hogy visszalőjön.

Az ám ott a vadnyugat.

Szó szerint!

Phonixben állítólag már csak emberre hasonlító külsejű kan állatok élnek.

Amióta pedig boltották őket, azóta már nincs lelkük sem, és már biloógiailag sem emberek hanem GMO-k. Mert a nyugati oltások GMO -vá tesznek ahogy átveszik a sejtek fölötti irányítást.

Akit beoltanak az nem lesz már tovább ember, hanem csak emberre hasonlító külsejű GMO (génmódosított organizmus).

Ezért okos ember nem hagyja veszni a magyar őseitől örökölt sok millió éves genetikai örökségét.

De visszatérve amcsiba.

Attól is függ, hogy minek mégy oda.

Ha előtte levelezel egy indián törzsfőnökkel, és menedéket kérsz egy rezervátumban, akkor talán élve megúszhatod egy védettebb helyen. De a nagyvárosokban, pl. NY. vagy LA. magányosan csak 50% esélyed van a túlélésre fegyverek nélkül.

2021. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!