Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ormi márkájú bőrönd ki fog...

Ormi márkájú bőrönd ki fog bírni 1 utat repülőn a poggyászban, Debrecentől Londonig (Wizzair)? Állítólag összetörik a bőröndöket, de most nem telt jobbra. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tekerjem itthon fóliával körbe?

2013. febr. 20. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
én 9x repültem ezzel a hulladék bőrönddel, szerencsére akkor esett csak darabjaira amikor visszaérkeztem. Ha a közepes méretűvel utazol az valamivel tartósabb, a nagy tört össze nálam.
2013. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) 9? Annyit ki se néztem belőle! :D Elég hulladék, de én már örülök ha 1-et túlél. És a legnagyobb méret.
2013. febr. 20. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Fóliázni azért kell mert a magyar reptéren, mint az országban általában, lopnak. Legalábbis megnehezíted a dolgukat. Én Pelican bőröndládával megyek csak Budapestre, rendes acéllakattal [link] rajta, azt nyissátok ki ha tudjátok!
2013. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a TSA ugy levagja a lakatodat, hogy vehetsz uj borondot. Szoval ugy lakatold le.
2013. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A TSA nem vágja le a lakatot ha az a TSA mesterkulccsal nyitható, én például ilyen lakatot linkeltem... és igen, több alkalommal is voltam vele az USÁ-ban, nem vágják le. Kinyitni kinyitják, és nem pakolnak vissza rendesen, de bunkó! Nem csak velem esett meg ilyen: [link]
2013. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg beleturkálnak a bőrönbe??????!!!! Miért? Most utazok először repülőn. Ez most komoly? Nekem ilyen gagyi számzáras zár van rajta, ami odafogja a cipzár fülét, de a lakattal se lennék előrébb, mert simán le lehet vágni a cpizárfület. Vagy nem?
2013. febr. 21. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Az mindegy milyen távolságra utazol (átszállás nélkül).

A bőrönd a konténerbe (vagy a gépbe, ha nincs konténer) rakodáskor és érkezéskor a futószalagra rakáskor sérülhet.

Nekem közel 100 út alatt egyszer tépték le a fülét 30 évvel ezelőtt a bulgárok. Más gondom nem volt és nem drága bőrönddel utaztam.

Bőröndömet egyszer nyitották ki, amikor lemaradt a gépről Mexicóba menet, de előírás, hogy ha az utas nem repül a cuccával, akkor mind ki kell nyitni, így járt az egész csoport minden tagja. Szerencsém volt, még a "vászontarisznyán" lévő számzárast is elfelejtettem bezárni, így semmi sérülés. Rosszul jártak a Samsoniteosok

mert az ugye nehezem nyitható, de megtették....

Rosszul jártak puha bőröndös fóliások is, mert azzal a mozdulattal, amivel késsel felvágták a fóliát, volt akinek a puha falat is (szándék nélkül ugyan), de megsértették.

Ez már csak az én hozzáállásom és gondolatom: nem fóliáztatok nem hívom fel a figyelmet, hogy értékes dolog van benne, semmi értéket, tárgyat nem rakok bele, ami után nagyon sírnék.

De sokan otthon fóliázzák be, úgy adják fel.

Ki hogy gondolja, teszi....

2013. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!