Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha a bőrönd kerékkel együtt 2...

Ha a bőrönd kerékkel együtt 2 cm-el magasabb, mint a megengedett 55 cm, az probléma a WizzAir-nél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szerencse kérdése. De nem szokták centivel méricskélni.
2011. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wizzairnél többnyire szemmértékkel mérnek így nem! 2 cm-be kétlem hogy bárki is belekötne!
2011. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem egy dobozba kell berakni? Vagy ez országtól is függ? Engem Budapes és Luton érdekel.
2011. jan. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Londonban még nem voltam wizz-el, eddig 4-szer utaztam velük, és mindig látok szemre láthatóan is jóval nagyobb bőröndöket, hátizsákokat mint amit fel lehetne vinni. Egyszer az én hátizsákom is úgy ki volt tömve, hogy nem fért volna bele a keretbe (szélességre), de a kutya sem törődött vele. Arra figyeljetek, hogy ne legyen sokkal nagyobb, 2 centibe valószínű sehol nem kötnek bele.
2011. jan. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak belekötni. De férjen bele vastagságra a keretbe, mert leginkább a túl kidudorodó csomagokat szokták nézegetni.
2011. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!