Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wellnes szállodában kinek és...

Wellnes szállodában kinek és mennyi borravalót illik adni?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ilyen helyen és nem szeretném ha ciki helyzetbe kerülnék!
2013. febr. 21. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Recepciósnak szoktunk csak.
2013. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Recepciosnak soha nem adtam. Viszont a takaritononek mindig. Mondjuk en mexikoban voltam ketszer. Egy-egy amerikai dollart adtam es kertem, tegyen be extra torulkozot es bekeszitest. Elutazaskor pedig otthagytam az aprot az ejjeliszekrenyen.

Ja es mivel mindig csak kis hatizsakkal utazom, hogy ne legyen sok holmim, adtam extrat a mosodai dolgozoknak.

2013. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És mégis mennyit illik? Masszőrnek ne adjak?
2013. febr. 21. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapszabály az, hogy annak kell adni, aki valami extrát nyújt Neked. Akkor Te is adsz valami extrát... A masször csak a dolgát végzi, amiért fizetést/juttatást kap. Köszönje meg, hogy egyáltalán van kliense. Ő nem ad semmi extrát.

Extrát adhat a takarítónő, mosodás (ha kértél valamit), esetleg egy pincérfiú, amennyiben felkérettél valamit a szobádba. A recepciós csak a munkáját végzi, ő sem ad semmi extrát.

2013. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!