Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » ESTA-val kapcsolatos a kérdése...

ESTA-val kapcsolatos a kérdésem! Minden segitséget szivesen veszek!?

Figyelt kérdés
Szeretnék 60 napra utazni az USA-ba és az ismerőseimnél fogok lakni. Kötelező utasbiztositást kötnöm? Kitöltöttem az Esta-t és megkaptam, de csak a megjelölt kötelező kérdésekre válaszoltam. Utazás előtt meg kell-e adni az utazási információkat (légitársaság kódja, járat száma, a felszállás szerinti város), valamint az egyesült államokbeli tartózkodás címét kell-e megadni? Nagyon köszi a segitséget előre is!
2013. febr. 26. 03:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha biztosítás nélkül mész oda, és valami baj ér, akkor a gatyád is rámegy a kezelésre. Határozottan ajánlom, hogy köss valamilyen biztosítást, ami a leggyakoribb esetekben fedezi a költségeket, ha kellene.
2013. febr. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztositas nem kotelezo, de melegen ajanlott.

Barmelyik utazasi irodaban, vagy a sajat biztositodnal (ha van) erdeklodj utas/baleset biztositas ugyeben.


Az ismeroseid irjanak neked egy levelet, amiben leirjak, hogy naluk fogsz lakni ettol-eddig es ok majd eltartanak. Ezt elkuldik emailben, te kinyomtatod, es mikor belepsz az USAba, akkor megmutatod a bevandorlasi tisztnek.

Termeszetesen az ismeros irja a levelbe az adatait (ne csak alairja, hogy Pisti, hanem teljes nev, cim, telefonszam).

2013. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget! )
2013. febr. 27. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!