Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek Miskolc szép...

Szerintetek Miskolc szép város? (a többi nagyvárosokhoz képest)

Figyelt kérdés
Úgy néz ki Miskolcra költözünk Pestről.Egyszer voltam Miskolcon, nekem bejött.

2012. aug. 13. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Tatabányához, Dunaújvároshoz, Komlóhoz, vagy pl. a pesti Kőbányához, Csepelhez képest szebb
2012. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
A legocsmányabb iparváros az országban.
2012. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2.-nak:Gondolom az utóbbi években nem voltál Miskolcon.Én tavaly jártam ott, belvárosban, megnéztük a várat, valamint Miskolctapolcán voltunk még.Miskolctapolca káprázatos, a belváros szép, hangulatos.De ez csak az én véleményem, a tietek érdekelne.
2012. aug. 13. 21:37
 4/13 A kérdező kommentje:
1.válaszoló:És pl Szegedhez, vagy Debrecenhez képest?Szegeden régen voltam, de nagyon bejött.Debrecen kevésbé.
2012. aug. 13. 21:39
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Szegedhez és Debrecenhez képest rosszabb. Belváros szép Miskolcon. De azért mégis csak egy iparvárosról beszélünk.
2012. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegeddel kb. egy szinten van, ennél az összehasonlításnál az számít, a hegyeket szereted jobban vagy a tágas rónákat. Debrecennél kb. minden szebb arrafelé, ott a főtéren kívül nincs semmi jóformán...
2012. aug. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2012. aug. 15. 10:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy elfogult vagyok Miskolc iránt, de szerintem nem olyan rossz, mint amilyennek mondják, én kimondottan szeretem, élhető hely.

A belváros inkább átlagos, mint rossz, az utóbbi években nagyon sokat szépült. Nem egy Sopron, vagy Kőszeg, de Debrecennél sokkal jobb. Van néhány környék, amit jó elkerülni (nem feltétlenül a médiasztárrá avanzsált Avas, mert vannak annál masszívabb helyek is), de alapvetően a közbiztonság sem rossz. Aránylag jó kulturális élet van, ha szeretsz kirándulni, akkor meg helyi bérlettel be tudsz buszozni a Bükk közepébe, és akár minden hétvégén mehetsz valahová, a lehetőség végtelen. Ha télen szeretsz síelni, nem kell messze menni, szintén helyi bérlettel megközelíthető Magyarország legnagyobb síközpontja Bánkúton (a busz Ómassáig megy). Nyáron pedig strandolási lehetőség, ahogy fentebb már valaki írta.

2012. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem.Nekem is bejött, ahogy említettem.Én szerintem nem állítják be annyira rossznak a várost, ahogy kül. fórumokon olvastam.A negatív visszhangok a hipermigmentáltakra utalnak, vagy a kevés munkalehetőségre.De többen írják, hogy szép a táj, belváros stb.
2012. aug. 15. 15:51
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát, szerintem Budapestnél ezerszer rosszabb (elfogult vagyok ugyan, mert imádom a szülővárosomat), viszont Debrecennél meg Miskolc a jobb.

Debrecen hihetetlenül béna város szerintem, Miskolc azért nem rossz hely, csak nincs sok munka.

2012. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!