Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti elmennétek Magyarországbol?

Ti elmennétek Magyarországbol?

Figyelt kérdés
Indoklást is irjatok.Ha igen melyk országba?
2013. márc. 31. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Németországba a férjem után..szerintem ezt nem kell indokolnom :)
2013. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El, szar minden, gondolom nem kell kifejtenem és Amerikába szeretnék, de ha nem sikerül a zöld kártya miatt akkor Németország vagy Oroszország.
2013. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már elmentem és Londonban élek. De nem tervezünk itt letelepedni, szívesen visszaköltöznénk mert az ország egyik legfejlettebb és legélhetőbb városából jöttünk ki. Az ok a kalandvágyon kívül persze az is volt hogy itt több a megtakarításunk, így időt spórolunk a céljaink eléréséhez.
2013. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Spanyolországba készültem minden papír megvolt, de le kellett mondanom váratlan családi esemény miatt. Azóta sem tudtam elmenni.
2013. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeretnék majd igen.

Voltam kint 1,5 évig Angliában mint au pair, imádtam és szívesen visszamennék majd később, el tudom ott képzelni az életem! :-)

2013. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szívesen mennék el, nyilván, ha olyan élhetetlen lenne a helyzet, akkor elmennék, de jelenleg azért még nem tartunk ott. Persze nekem könnyű, mert Budapesten élek, itt jobb helyzetben van a gazdaság, mint az ország többi részén, lehet, hogy ha egy kis borsodi faluban laknék, ahol semmi nincs, én is kimennék.
2013. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külföldön élek, visszamnnék. Mielőtt kimentem volna, én is azt hittem, h Magyaro nem egy jó hely, de rájöttem, hogy fantasztikus.


És ezt nem azért írom, mert honvágyam lenne (az 5 év alatt egyzser sem volt, jól élek itt hála Istennek), csak rájöttem, hogy mik Magyarország és más országok értékei, tájékozódtam, olvasott lettem politikai, társadalmi, történelmi téren más országokat illetően is, és rájöttem sokmindenre, sok ország kapcsán.


Már büszke vagyok Magyarországra és a magyarságomra, csak a magyarok negativitására és a saját értékek lenézésére nem. Ezeken túl kell lépni!

2013. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem hogy miért hasonlítotok itt Angliát Magyarországhoz... "több a megtakarításunk" Hát B+ két külön világ egymástól.

Én 10 ezer km-re élek Budapesttől de a mai napig hazámnak otthonomnak Magyarországot tekintem.Nem korcsosultam el, ellentétben nagyon sok magyarral akik csak szidják az országot külföldön.De ez az ország diplomát és olyan jogokat adott a kezükbe ami egyes országokban igazi luxus.

2013. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%

Én azt szoktam mondani hogy nem tehetek arról, hogy Magyarországra születtem de amint ki tudtam javítani ezt a problémát, meg is tettem. Én azt hittem a honvágy nem is létezik pedig rengeteget utaztam. Nos, most már nekem is honvágyam van ha utazok -- csak éppen az otthon ami hiányzik, az Vancouver, Kanada.


Lehet hogy diplomát "kaptam" (nekem úgy tűnt hogy én tanultam, de biztos kaptam) de azon felül rengeteg lelki és néhány fizikai sérülést hoztam magammal. Most húsz éves érettségi találkozóra visszamegyek három napra Budapestre, és azon gondolkodom hogy testőrt béreljek-e.

2013. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!