Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti elmennétek Magyarországbol...

Ti elmennétek Magyarországbol kulfoldre?

Figyelt kérdés
Ha igen melyk országba?
2013. márc. 11. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kivándorlásra gondolsz: én nem. Én láttam és látom, hogy itthon is lehet jó körülmények között élni. Tanultam külföldön, van viszonyítási alapom. Úgy gondolom, hogy egyfelől a miénk egy nagyon szép ország, másfelől egyáltalán nem olyan borzalmas a helyzet és egyáltalán nem olyan látványosan jobb külföldön, mint képzelik.
2013. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha újraválasztják a fideszt, akkor van rá esély.
2013. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen!

Egy időre, legalábbis, dolgozni, hogy összeszedjem magam és a családom anyagilag. Mert sajnos, nem épp könnyű itt manapság egyről a kettőre jutni. Rengeteg volt kollégám ment ki külföldre, jobb élet reményében. A nagyobbik részüknek bejött, kisebbjének nem. Szerencsétől és emberi tényezőktől is függ.

Ha kimennék, mondjuk Nagy-Britanniába vagy Írországba mennék, esetleg Ausztriába. Ausztrália az álmom, de az valószínűleg csak álom marad.

Krisztián, te hová mennél szívesen? Végleg, vagy csak ideiglenesen?

2013. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én el is megyek, már ezen a nyáron (Angliába).
2013. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010 előtt ugyanúgy gondolkodtam, mint az első kommentelő, eszem ágában nem volt kimenni, Magyarország minden hátránya ellenére. A választások után hamar megértettem azokat, akik kimentek. Ha nem kötne ide annyi folyamatban lévő dolog, már nem haboznék lelépni. (Nem örökre persze.)
2013. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én Marbellába(Spanyolország) fogok kimenni dolgozni a nyáron.Egyelore még csak nyári munkára de van egy ház amit megvehetek,szoval még csak egy honapos munkára de ha megtetszik...
2013. márc. 11. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!