Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizz-airnél mit kell még...

Wizz-airnél mit kell még fizetni a repjegyen kivül ha nincs csak kézipoggyászom?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
most már az sem mindegy, hogy mekkora a kézipoggyászod, abból is két méret van, csak a kicsiért nem kell fizetni külön
2013. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor pici táskácskát viszek,mindegy.


Csa ki szeretnénk menni egy adott városba és másnap vissza,ahhoz csak pénztárca kell meg fogkefe.


Csak keresgélek,és ugye csak a repjegy árát dobja ki.

2013. ápr. 5. 14:49
 3/11 anonim ***** válasza:

És mit szeretnél még fizetni a jegy árán felül? Az nem elég? :-)

Mert ez esetben nem szükséges mást, de persze sok opció van amit vehetsz még náluk. Pl elsőbbségi beszállás, nagyobb lábterű ülőhely stb

2013. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sosem repültem még (vagyis igen,de csak ilyen sétarepülővel)

Ezért a butának tűnő kérdés.


Akkor ez jó :)


Olyat hogy kell keresni,hogy ugye vannak ezek a reptéri transzferek,hogy eljönnek értem? (bár km 200km-re lakunk a reptértől,az nem lesz olcsó)

2013. ápr. 5. 14:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez esetben a vonatot, buszt javaslom. Bár lefogadom, hogy itt is betalál majd egy hiéna taxis. (mert van egy aki itt a gyakorikerdeseken rendszeresen ajánlgatja magát, hogy jó pénzért elvisz bárhova)



Egyébként ha rejtett költségekre gondoltál, akkor az itt nincs, mert jó ideje tilos.

Utazási irodáknál van csak az, hogy hirdetett ár totál hazugság. Légitársaságoknál is volt de már rég nincs.

2013. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

vonat-busz rengeteg idő,bár ha nagy az árkülönbség,akkor úgyis az lesz


Csak ismerős mondta,hogy érte ment a reptéri transzfer,és az oda-vissza volt 20ezer alatt.

De nem akarom megkérdezni tőle,tuti hülyének néz (repül elég gyakran)


Taxi nem kell,azt találok én is a taxiállomáson,30ért felvisz,de hülye nem vagyok.

2013. ápr. 5. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Olcsóbb, ha egyénileg felvonatozol vagy buszozol.

Repjegyre még rájön kb 2000 ezer foglalási díj, legalábbis én mindig kártyával fizetem.

2013. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom. 200km 10ezerért nagyon olcso lenne, ez legfeljebb akkor működhet ha a környékedről többen mentek együtt.
2013. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem jön rá már semmi, sőt a végösszeg még csökkenhet is ha átutalással fizetsz vagy maestro vagy wizzaires mastercarddal.


Ha sima mastercarddal fizetsz akkor pedig annyi mint az a legelején is látszik.


Tehát annyi a végösszeg mint az elején látod. Fizetési módtól függően pedig ez csak csökkenhet, ugyanis a legelején hirdetett ár a legdrágább fizetési móddal van számolva.

2013. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Transzfernél pl Pécsről egyedül 17-18 ezer Ft oda-vissza. Akkor már inkább mennék vonattal....
2013. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!