Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltatok már egyedül nyaralni,...

Voltatok már egyedül nyaralni, várost nézni? Milyen egyedül utazni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyrészröl szuper, mert azt csinálod amit te akarsz, nem kell várni másra, és akkor eszel, alszol pihensz mikor te akarod. Rengeteg mindent meg tudsz nézni.


A másik részröl, meg nincs kivel megosztani a látottakat, és kicsit unalmas is, hogy nincs kivel este egyet vacsorázni.


Èn New York-ban jártam párszor egyedül (ott éltem, és ha nem volt senki ismerös akkor egyedül mentem be), és berlinben voltam 3 napot egyedül. habár berlinben férjemmel voltam, de ö napközben dolgozott.

2013. ápr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Antimod ***** válasza:

Igazából csak egyszer, egy külföldi utam során néztem meg egy kisvárost este, besétáltam a városközpontba, tekeregtem, vacsoráztam, vettem valamit az otthoniaknak, majd visszamentem aludni a hotelbe.

Érdekes volt, lekötöttek a látnivalók, arra mentem, amerre akartam a saját ritmusomban, de egy hétig így "nyaralni" elég furcsa lett volna.

2013. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

En Rostockban voltam egy hetvegere, es eletem eddigi legkiralyabb nyaralasa volt. Azt csinaltam, amit akartam, akkor, amikor akartam, ugy ahogy akartam. En imadtam. :)

22L

2013. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer egy hétre mentem el egyedül, én jól éreztem magam, pont akkor kellett egy kis idő magamban.


Előnye: nem kell alkalmazkodni, hogy mit nézel meg, mikor hol eszel, mikor pihensz, mikor kelsz.

Hátránya: néha jó, ha az egyik vigyáz a csomagra amíg a másik pisil, fotózáskor te is rajta vagy pár képen, este szórakozáskor jobb elmenni

2013. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Városnézés még elmegy egyedül (én is voltam már többször is), de mondjuk egy egyhetes tengerparti nyaralásra nem valószínű, hogy elmennék egyedül. Ezért is nem megyek idén, mert nincs kivel.
2013. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én holnap megyek 10 napra, ez lesz az első egyedül utazós, kicsit izgulok :)
2013. ápr. 11. 20:08
 7/11 anonim válasza:
Teljesen egydül, vagy csoporttal? Én egyszer voltam Skóciában 10 napos biciklitúrán 2 családtagommal, és volt egy lány, aki egyedül jött el. Sokat volt velünk, szóval nem volt igazából egyedül. Te merre mész? Jó nyaralást!
2013. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Teljesen egyedül voltam, de mégsem voltam teljesen egyedül, mert couchsurfingeltem, meg helyiekkel ismerkedtem. Nagyon jó volt, teljesen önazonos voltam, tök szar hazajönni. Komolyan gondolkodom, hogy el kellene költöznöm itthonról.
2013. ápr. 22. 17:40
 9/11 anonim válasza:
Bátor vagy, de akkor úgy látszik, megérte :D Merre voltál?
2013. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Nem tudom miért.de számomra a nyaralás pénzpocsékolás.

Olyan kidobott pénz.Semmi haszna nincs.Akkor már inkább veszek valamit,aminek haszna,értelme van

Másrészt egyedül?Hát ilyen gazdag üzletemberek lehet megtehetik.De mi értelme van?

Van olyan ismerősöm,aki folyton ezt csinálja,aztán mehetnek a képek facebookra és legyen aki "lájkolja"

Hát nem tudom,nekem ez már gáz....Facebook lájkért nyaralni:DD

2013. okt. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!