Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Swiss Halley-vel kapcsolatban...

Swiss Halley-vel kapcsolatban szeretném ha leírnátok véleményetek előny hátrány megfogalmazásképpen, megkerestek engem is, olvastam már sokmindent, konkrétumok érdekelnének, hogy mi az előnye, és a hátránya?

Figyelt kérdés
Hátrány vagy problémás dolgokat megkérdezem konkrétan tőlük, nem vagyok semmilyen irányba elfogult, csak tisztán akarok látni, és nem egymás elleni szitkozódást, tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de ételmezhetetlen, mrt csak 23oldalon keresztül szidják egymást.tehát: letudom utazni akár azt a kb 100ezret is, magyarul a befektetett összeg mégha nem is foglalkozom vele megtérül anélkül, hogy a szolgáltatásban nem az ígért hotel, vagy bármi hasonló hiba csúszna?

2013. ápr. 13. 09:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Másik: tudom, hogy nem minden utazásuk jobb mint a booking, vagy kupon vagy egyebek, de hát ez olyan, hogy a tescoba meg az auchan-ba is van ami olcsóbb van ami drágább, válogatni kell...de ha én konkrétan találok egy szolgáltatást és azt úgy meg is kapom ahogy ígérik, akkor kit érdekel, hogy milyen a székháza, meg hova van bejelentve a bankja, meg hogy csak magyar a honlap vagy mik....konkrét tényszerű véleményeket várok, közhely mentes konkrétumokat,köszönöm
2013. ápr. 13. 10:16
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Szamomra nem egyertelmu, hogy miert is lepne be barki ebbe a strukturaba. Befizetsz egy csomo penzt azert, hogy szallashelyet keress magadnak. Mas oldalakon megteheted ugyanezt ingyen, galibamentesen azelkul, hogy orakon at tanulmanyoznad a szerkezeti strukturat.


Es szerintem nem is eri meg. De persze ez csak az en nezopontom.


A tagsag arat (voucher) ugye lenyaralhatod azaz beszamitjak egy szallasfoglalasba. viszont ha megnezed azt a szallast mas portalokon akkor sokkal olcsobban megtalalod. En rakerestem tobb adott idopontban kulfoldi szallodakra kulonbozo ido intervallumokban es a voucher+rafizetes az mindig sokkal dragabbra jon ki mint az adott idoszakra a szallas ara mas oldalakon lasd pl trivago (ami 207 online szallashelyrol gyujti ossze a legolcsobb ajanlatokat) Ha belegondolsz akkor annal az arnal ami gyakorlatilag a legnagyobb online szallaskeresok kozul listazza a legolcsobbat, nem nagyon tudsz olcsobbat plane nem 50%-al.

A lenyek, hogy a kartyadij+regisztracios dij+ regisztracios dij (voucher) amit befizettel azt lenyaralhatod voucherert vagy voucher+penzert de a voucheres vasarlasnal a megadott ar az tobbre jon ki mint amennyibe a szallasod kerulne ha a booking.com-on vagy trivago-n megnezed ugyanazt a szallast.


Ha ezen felul meg keresel szallast az oldalukon az neha olcsobb mint mashol 5-10 dollarral de amit a voucher-el nyaralsz az annyival dragabb a piaci arnal, hogy az 5-10 dollarral olcsobb tobbi szallasod az eltorpul a masik osszeg mellett.


En emiatt nem leptem be mert az ember hanyszor szall meg szallodaban 2-3szor max 1 evben. Ebbol 1ert annyival tobbet fizettem, hogy amit nyerek a masik 2n az meg mindig veszteseg...

2013. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!