Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt mar valaki kozuletek...

Volt mar valaki kozuletek cserediak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek az lenni,de hogy mukodik ez?? Nemetorszagba szeretnek menni mert nemetul legalabb tudok beszelni.. Mennyibe fajna ez nekunk? Csaladhoz mennek ki :)
2013. máj. 5. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam, de szerencsére hozzánk nem jöttek :D Franciaországba voltam, 1 hétig, egy családnál, szállást, étkezést állták, nekem csak utazást kellett fizetni + költőpénz. Nagyon jó volt, mentem velük várost nézni, kirándulni, múzeumba, mint ha család tag lettem volna. Haveromat, aki másik családnál volt, meccsre is elvitték. Egy év múlva jött volna hozzánk az ottani srác, de valamiért elmaradt nekik, mást meg nem fogadtunk. Ja és a sulim intézte.
2013. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is Franciaországba, Tours környékére mentem, 12 napra. Suli intézte (csak az iskola intéz ilyeneket, ha nálatok nincs ilyen, akkor nem tudsz mit tenni), családoknál laktunk. Összesen 60 ezer forintot fizettünk (buszköltségek 12 napra és két éjszaka szállás Strasbourgban, plusz pár belépő Párizsban és a Loire-menti kastélyokban).
2013. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!