Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Túlságosan félek, vagy ez...

Túlságosan félek, vagy ez normális? (lent)

Figyelt kérdés

hétvégén utazok máltára, életemben először megyek teljesen egyedül (tanulni) és azt se tudom, hogy ne tévedjek el a repülőtéren, mert eddig mindig csak a többiek után mentem..

ha most 2 hétre minden ismerősöm eltűnne, itthon feltalálnám magam, de ott nem tudom mit kezdjek magammal, félek, a sulit se találom meg :s

úgy menjek oda, hogy biztos minden megoldódik? vagy jobb, ha nem veszem lazán, így legalább oda figyelek, mi történik körülöttem?


2012. aug. 6. 22:10
 1/4 anonim válasza:
Én is ilyen voltam. Ma már úgy csinálom, hogy internetről igyekszem a lehető legtöbb információt megszerezni az adott városról. Megnézem a térképet, tömegközlekedést, útvonal terveket gyártok, stb. Így már nem olyan idegen egy ismeretlen város. A Google Earth-öt is használd, ott (is) vannak fényképek, nézd meg az egyetemet, szállást, és fel fogod ismerni. Egyébként minden meg fog oldódni, lazíts, de nézd végig ezeket a dolgokat. Ha már megtetted, bocs,nem akartam okoskodni!
2012. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az angol is hivatalos nyelv ,nem kell szarni
2012. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
amennyit tudsz neten nézz meg, hogy merre kell menni. stresszelni felesleges, ha valami problémád van kérdezz meg valakit, én voltam Máltán és nagyon kedvesek. először nekem is nagyon fura volt, de így visszagondolva elég egyszerű volt. csak nyugodtan gondold végig. ja és biztos könnyen feltalálod majd magad, ott nem lehet unatkozni. biztos minden megoldódik :)
2012. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább arra figyelj, hogy este ne nagyon járkálj egyedül, meg olyan helyekre menj, ahol többen vannak.

Légy óvatos. Egyre több rablásról lehet hallani.

2012. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!