Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt már valaki kint Skóciában...

Volt már valaki kint Skóciában dolgozni?

Figyelt kérdés

Olyan munkára gondolok,hogy használtruhákat kell gyűjteni.Vagyis azoknak kell zsákokat kirakni,meg szórólapokat.És érdekelne,hogy ez tényleg így van-e.Hogy van egy fix fizetés,amit mindenképp megadnak hetente.

Aki volt már ezen,írjon!Sűrgős!



2013. máj. 6. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam Skóciában, de jelenleg már Angliában vagyok. Itt dolgozom olyan helyen ahol a feladatunk az hogy bedobjuk mindenhová a segélyzacskókat majd a kijelölt időpontban kocsival végig járjuk újra az utcákat. Ahol kint van a csomag, azt összegyűjtjük, majd a központi helyen válogatjuk, és a megfelelő helyre szállítjuk. De ez mind önkéntes munka. Legalábbis én így csinálom. Ha fizetnek is valahol akkor minimálisat, talán a csomagok után. Ami manapság egyre kevesebb..A szórólapozás meg hasonlóképpen működik mint otthon. Megélni egyikkel sem lehet, mert annyit nem fizetnek.
2013. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Skót Paraszt válasza:

Ezért ne gyere Skóciába, de máshova se.

Ha minden áron külföldön akarsz dolgozni akkor tedd meg magadnak azt a szívességet, hogy nem ugrassz bele ilyen munkákba. Ha nincs akkor tegyél le egy középfokú nyelvvizsgát és keress magadnak munkát közvetlenül.

Pl itt: [link]

vagy itt: [link]

vagy itt: [link]

2013. jún. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jún. 15. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!