Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldre hova érdemes menni...

Külföldre hova érdemes menni dolgozni és milyen szakterületen? F/22

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni külföldre dolgozni, mondták ismerősök hogy fiatal vagyok mennyek ki dolgozni, keressek valami jó munkahelyet, meg hogy lehet akár 500.000-ft is keresni kint 1 hó.
2013. febr. 3. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz hogy átszámítva 500.000 Ft-nak megfelelő pénzt keress, már elvárnak valamit. Nyelvtudást, szaktudást, tapasztalatot. Nyelvtudás mindenképpen kell, azonban ha nincs semmi amihez értesz, akkor csak a minimálbéres állások jöhetnek szóba, ami átszámítva sok pénz, de a minimálbér az Nyugaton is csak minimálbér. Megélni meglehet belőle, de félretenni nagyon már nem. Tudom, mert magam is kerestem minimálbért Nyugaton. Jelenleg is Nyugaton élek, de már a szakmámban dolgozom. Véleményem szerint ténylegesen jobb életszínvonalat csak nyelvtudással, szakmai tudással lehet elérni.
2013. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oda érdemes menni, aminek a nyelvét beszéled. És igen, meg lehet keresni, ennek akár a háromszorosát is, de nem egyből és nem fél év alatt.

Ha semmi nyelvtudásod, és semmi szakmád, vagy tapasztalatod nincs, akkor sok jóra ne számíts. Csak mert fiatal vagy, nem fognak havi 500 e-t a kezedbe nyomni. Plusz azért azt tegyük hozzá, hogy havi 500eből monjuk Angliában nem lennél király, mert a reaálértéke nem ugyanaz, mint itthon.

2013. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!