Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit egyek kinn Görögországban?

Mit egyek kinn Görögországban?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek ki Görögországba,és azon gondolkoztam mit kellene kinn ennem. Mit vigyek magammal amit könnyen el tudok készíteni, esetleg mit vegyek hozzá?
2013. máj. 13. 12:13
 1/4 anonim válasza:
Mivel az árszínvonal hasonló, ott is megveheted, amit itt, nem fogsz sokkal rosszabbul járni. Mi annak idején, amikor vadkempinges turistaként mentünk, vittünk egy nagy darab trappista sajtot, és egy rúd szalámit, többek közt.
2013. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ottani kosztot nem szeretnéd megkóstolni? Mert a muszakát vétek kihagyni. Mennyeien csinálják.

A közértjeik egyébként nem olcsók, és nem is túl finoman az alapanyagaik. (Lekvárok ehetetlenül édesek pl.)

Ha lesz főzési lehetőséged, vigyél szószokat. Száraztésztát tudsz hozzá venni ott is, bár ha viszel, az olcsóbb.

2013. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó, a kérdést olvasva én is azt gondoltam, h kint miket kóstoljon meg. Azt tudtam volna sorolni ötletnek. Én nem szoktam magammal vinni max 3:1 kávét.
2013. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyrost és a görög salátát mindenképpen kóstold meg, ezek igazi görög ételek. Ha szereted az édes dolgokat, akkor ne hagyd ki a Baklavát, ez elég édes, de nagyon finom és laktató desszert.
2013. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!