Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit kell tenem ahoz hogy...

Mit kell tenem ahoz hogy Hawaii-on marad hasak mint álampolgár, mennyibe kerül egy oda utra a jegy és hol rudnám meg venni márminr mulyen jegy irodában?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással be sem engednek az országba. Az meg esélytelen, hogy állampolgár legyél, az USA-ban még letelepedni is szinte képtelenség-
2013. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ!(Telefon-ról írok)
2013. máj. 21. 13:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly?? Azért mert telefonról írsz akkor már ok az hogy nem írunk helyesen?? Miért? Ott más betűk vannak? Vagy kihagy az ember agya?? Egyébként USA állampolgárságot kell megszerezni hogy Hawaii szigeteken élhess.
2013. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan gondolod hogy leszállsz a repülőről és nem toloncolnak rögtön vissza?
2013. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hawaii az Egyesült Államok része. Állampolgár csak egy bizonyos idő után lehetsz, azt hiszem, 5 év.

Pontos felvilágosítást az Egyesült Államok Nagykövetsége ad.

Bármelyik jegyirodában vehetsz jegyet, egy útra nagyon drága. Én nyaralni megyek hamarosan oda, a legolcsóbb jegy 1300$, csak egyirányú jegy minimum 2000$.

2013. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ha nem tudsz telórol írni minek teszed? Soha nem szokott érdekelni a helyesírás, mert én is néha félregépelek igaz egy kérdésnél azért átnézném.. De ez már nekem fáj ahogy kiírtad a kérdést... Biztos sok idő lehet átfutni... Egyébként 5 évet kell kinn élnek, hogy állampolgár lehess azt hiszem.
2013. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosabban 5 évet kell zöldkártyásnak lenni. Tehát elöbb szerezz zöldkártyát.
2013. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
"14:49" köszönöm a választ! A többieknek meg azt üzenem hogy megnézném hogy írnak egy érintő panel hibás telefonról és mielött felvetnétek hogy akkor miért nem írok gépről pl.:1;nem otthonról írtam ezáltal nem volt nálam a gépem 2; manapság
2013. máj. 21. 18:44
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 14:19 vagyok

Érintőképernyős (LG KP 500) mobiltelefonról írok én is. Lehet helyesen írni mobilról is, igaz, lassabban megy, és minden egyes szót átnézek,de legalább megpróbálok helyesen írni. Szóval az nem kifogás hogy azért írok borzalmasan mert telefonról írok.

2013. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsim, kifogasokat mindenki tud talalni. Az igazi f.szagyerek az, aki a hibas kijelzos telefon ellenere is osszeszedi magat es LEGALABB a kerdest helyesen irja ki! A gyatrasagod miatt szegyeld magad!


De ne erezd ugy, hogy itt csak bantanak, tessek az info osszesitve:


- A Hawaii szigetek az USA resze, ezert ugyanazok a bevandorlasi torvenyek ervenyesek, mint pl New Yorkba, vagy Floridaba. Ezeknek a torvenyeknek ugyesen utana tudsz nezni, a GYIKon mar rengeteg kerdes volt a temaban.

- Tengerentuli jaratokra altalaban az egyiranyu jegy sokkal dragabb mint a retur jegy. Meg ha csak egy iranyban utazol, akkor is megeri retur jegyet venni.

- Ha nem az USAban szulettel, de amerikai allampolgar akarsz lenni, akkor az egy hosszu/penzigenyes folyamat es az egyik MINIMUM feltetele, hogy az USAban elsz. Vagyis nem tudsz amerikaikent Hawaiira utazni addig, amig nem eltel x evet az USAban es kervenyezted az allampolgarsagot.

- Polgarsag elott mindenkepp eloszor zoldkartyasnak kell lenned. Hogyan kapsz zoldkarytat? Ujabb GYIK kereses es ujabb ezer kerdes a temaban.


Mit hagytam ki?


ja igen, repjegyet te magad is tudsz venni, a repjegykereso weboldalak egyikerol; nem kell ehhez jegyiroda. En pl. mindig ezen oldalak egyiket hasznalom: expedia, cheapoair, onetravel. Utazasi irodaban utoljara 20 eve vettem repulojegyet.

Ha az USAba akarsz utazni, akkor uj (bordo) utlevelre es ESTA engedelyre lesz szukseged, de ezzel csak 90 napig maradhatsz.

2013. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!