Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nagyon izgulok a cserediák...

Nagyon izgulok a cserediák program miatt? Jogosan?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Jövő héten utazok Litvàniába 6 napos cserediák programra melynek keretében az angol nyelvet gyakorolnánk. 15 éves lányhoz megyek, már egy ideje levelezünk, nagyon helyes. 2 fiatalabb fiúval és 3 tanárral utazok, de ők mind külön lesznek tőlem, sőt nem is ismerem őket, a tanárok se tanítanak. Voltam már Londonban is család nélkül, de ott legalább a legjobb barátaimmal. Félek. A program megvan percre pontosan szervezve, mégis félek. Mi van ha nem értenek meg? Ha nem jövök ki a lánnyal? 1500 km-re leszek a családomtól és a barátaimtól. Mi van ha valami baj lesz?

2013. máj. 21. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, összesen 6 napra mész, nem életed végéig. Végig van programotok, le fog kötni a látnivalók élvezete és az egész "egzotikum", hogy nem otthon vagy. Ha leveleztek és a családja fogad téged, elképzelhetetlennek tartom, hogy egy undok hülye legyen, biztosan ugyanúgy izgul, mint te :) (na erről pont tudtok beszélgetni majd!)


Jó utat!

2013. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nincs miert izgulnod. Biztos jo lesz! En ketszer vettem reszt cserediak programban es nagyon elveztem.

Elso alkalommal egyaltalan nem egyeztunk a partneremmel, megis jo volt. Nem unatkoztam, volt program es napkozben olyan emberekkel talalkoztam akikkel jol ereztem magam.

Masodjara egyszeruen fantasztikus volt. A lannyal is jol kijottem es a program is tetszett.

Ha jol meg van szervezve, kisebb kellemetlensegek adodhatnak, de komoly problemak semmi esetre sem.

Ja es meg annyit, hogy ne aggodj a nyelv miatt. Esetemben a partnerem szulei egyaltalan nem beszeltek angolul, de valahogy megis megertettuk egymast.

Jo szorakozast!

2013. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!