Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen Június elején Jesoloban...

Milyen Június elején Jesoloban az időjárás? Volt már valaki ebben az időpontban ott nyaralni? Én Június 8. -tól megyek 15. -ig.

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 14:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mi is így mentünk egyik évben és nagyon jó meleg volt, tudtunk fürödni is. Első nap szeles volt és kicsit hűvösebb, de a többi forró. Szuper lesz, csak irígykedni tudunk! :)
2013. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Remélem mi is kifogjuk a jó időt! :)
2013. máj. 29. 22:58
 3/21 anonim válasza:
Mi a következő héten megyünk, de sajnos nem túl jók az előrejelzések... :(
2013. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha hazajöttél akkor írj néhány hasznos infót, mert mi meg júliusban megyünk.

Légyszi ne feledkezz meg rólunk, minden érdekel.

2013. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Írni fogok mindenképpen a tapasztalatokról.
2013. jún. 1. 12:39
 6/21 anonim ***** válasza:
Hasznos info: Ha átmentek Velencébe és gépkocsival mentek, szoktak útközben megállítani ilyen rendőrnek látszó emberkék, akik azt állítják, hogy a hídon nem lehet bemenni Velencébe, csak hajóval és el akarnak téríteni az útról. Ezek csak ilyen felhajtó ügynökök a hajókhoz, ne higgyetek nekik.
2013. jún. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi az infòt!
2013. jún. 4. 08:31
 8/21 anonim válasza:
Mi minden évben oda járunk, ha bármi kérdésetek van szívesen írok infókat! :)
2013. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Még nem voltunk soha így minden érdekel. Az aqualandia, milyen a strand, az hallottam homokos, nem kell cipő. Milyenek az árak, hol lehet étkezni, strandon gondolom nincs értékmegőrző.Bármi ami eszedbe jut.

2013. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Az aqualandia isteni,főleg gyerekkel, mi idén bérletet veszünk :D A strand homokos, de gyerekre én sokszor adtam cipőt, mert a kagylók picit élesek és a homok is sokszor sütötte. Érték megőrző nincs, csak az aqualandiában. Enni bárhol lehet, többszáz étterem sorakozik a sétálóutcán. Pizza 8-15 euró, tésztaételek szintén. Unatkozni nem fogtok, már a sétálóutcán ellehet tölteni minden estét. :) Nyüzsgő az éjszaka, én imádom. Ha elmentek az aqualandiába oda feltétlenül vigyetek enni inni mert horribilis árak vannak.
2013. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!