Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha én Magyarországról Moszkváb...

Ha én Magyarországról Moszkvába és San Francisco-ba adok fel egy-egy képeslapot, nem elsőbbségivel, mennyi nap múlva érhet oda?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

USA 1 hónap (földi és vízi úton) Moszkva 2 kb. hét (szintén nem airmail)


Amúgy ha Postcrossingot nyomsz, akkor ne sajnáld azt a 30 forintot a sima és az elsőbbségi közti különbség.

2013. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lencsefőzelék ***** válasza:
Oroszországba van az 3 hét is...
2013. jún. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amerika keleti partjahoz kozeli (nagyon nagyon videki) helyrol 6 nap alatt itthon volt. Ennek tudataban a nyugati partrol sem lehet tobb mint egy het.


Szoval ezzel az 1 honappal vitaba szallnek mindenkepp.

2013. jún. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
3-as: Kintről ide sokkal hamarabb ideér a levél, Londonból is volt már itt 2-3 nap alatt, de itthonról külföldre már más. Az orosz példám személyes tapasztalaton alapul.
2013. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jelentem: nem egész két hét alatt ott volt Magyarországról San Francisco-ba a képeslapom nem elsőbbségivel! :)

- Németországba nem egész 3 nap alatt megérkezett. Igaz, elsőbbségivel.


- Izlandról megkaptam 5 nap alatt (abból kettő hétvége).

- San Francisco-ból kereken 1 hét alatt itt volt.


Oroszországba még mindig nem érkezett meg... vagy csak lusta regisztrálni a Postcrossingon, mert már több napja nem is lépett be az oldalra :/

(Csak az orosz és a német Postcrossingos. A többi képeslap csere volt, más oldalon beszéltem meg ismerősökkel.)


Még várok/küldök/küldtem:

Brazília, Los Angeles, Finnország.

2013. jún. 13. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!