Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás Görögországba busszal....

Utazás Görögországba busszal. Mi a véleményetek róla? Aki már volt, megosztaná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én voltam már így sokszor, sokfelé Görögországban. Ki lehet bírni az utat, mi emeletes busszal voltunk, az alsó szinten, az asztalnál, ami jó volt mert tudtunk pakolni, rádőlni stb... velünk szemben a tesómék voltak. Az emberek normálisak. Két film ment le. Mi dél körül indultunk, hajnalban már Görögországban voltunk, délelőtt értünk a városba. busz kb. 4 óránként áll meg, wc volt, én használtam, de nem nagyon járkáltak oda. A busz kondis volt, volt kávé, tea, csoki, de szerintem senki nem vett. Mi felvittünk egy pici jégtáskát is, abban volt jegeskávé, energiaital. Vizet vigyél töménytelent, kaját nem nagyon kíván az ember, de ha viszel is, ne legyen olyan, ami meghajt. Vigyél gyógyszert, ha valamid fájna fent. Meg szerintem pulcsit se árt, éjszaka lehet, hogy kell meg jó azt gyűrni. Nyakpárna legyen nálad. Én kb. 5-6 órát tudtam aludni. Cipő helyett jobb a papucs, ha esik, akkor valami zártabb féle, de a cipőt ha leveszed és megdagad a lábad, soha nem tudod majd felvenni. Étkezésre figyelj az indulás előtt is, nem baj, ha hasfogóbb ételeket eszel. írj ha kíváncsi vagy még valamire... :)
2013. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!