Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A booking.com-on hol kell...

A booking.com-on hol kell beállítani, hogy csak azokat a hotelokat mutassa, ahol all inclusive az ellátás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom, az ellátásra nem lehet külön rászűkíteni


már csak azért sem, mert a booking.com kiköti a szállásadóknak, hogy a legalacsonyabb árukat kell feltüntetniük, ezért a legtöbb szállás ellátás nélkül vagy reggelivel teszi fel az árait, hogy minél alacsonyabb legyen, még akkor is, ha a helyszínen van más ellátása is a hotelnek


ha kifejezetten all inclusive ellátással akarsz szállást foglalni, szerintem ne a booking-on foglalj, hanem nézd meg utazási irodák ajánlatait, mert félpanzióval és all inclusive ellátással általában ott jobbak az árak

2013. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én nagyon nem ajánlom az all inclusive ellátást. Nagyon megköti a nyaralást, lényegében alig lesz időtők elmenni kirándulni, nézelődni, mert állandóan vissza kell érni ebédre, vacsira stb. Plusz ha ilyen szobát foglalsz, akkor az étel elég drágára fog kijönni. Jóval jobb ha csak regglit kérsz, az bőséges bőven kibírjátok délután 2-3 ig aztán tudtok magatoknak választani éttermet ahol ebédeltek estére meg lehet venni boltban valami egyszerű vacsit. Így megtudjátok kóstolni a helyi éttermek kínálatát, tudtok minden nap más helyen enni, plusz boltból is lehet venni helyi finomságokat.

Mi pl. azt csináltuk, hogy reggeliztünk a szállodában 10 körül elindultunk városnézésre, kirándulni ha megláttunk egy jó éttermet ott ebédeltünk este meg amikor hazafelé a boltból vettünk gyümölcsöket ill. helyi finomságokat. Változatos volt és elég jó áron megúsztuk.

Ha fontos a teljes ellátás akkor utazási irodákban érdemes foglalni. Valamiért ez nem működik olyan jól ha egyénileg foglalod. Legutóbb amikor magunk foglaltunk szállást (én a trivago.hu ajánlom az megkeressi a legjobb árakat, de sajnos ott sincs ilyen lehetőség, hogy all inclusive ellátás legyen), akkor 78 Euroért megkaptuk a szobát (4 csillag, spa hotel) reggelivel ha teljes csomagot fizettem volna (ami a szálloda honlapján lehetséges) akkor az ár 180 Euro lett volna.. Szóval én elgondolkodnék, hogy érdemes-e.

2013. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet kettonknek elég lenne a reggeli esetleg vacsora, de mivel van két kicsi gyerekunk, ezért mindenkáppen all inclusive szeretnenk menni, koszonom a valsszokat!
2013. jún. 25. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom, hogy inkább a hotelek közvetlen oldaláról keress ajánlatokat, mert ezek a gyűjtőoldalak nem a legjobbak erre.
2013. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!