Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a párotok...

Ti elmennétek a párotok nélkül nyaralni egy hétre ismerősökkel, ha a körülmények úgy alakulnának?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 22:22
 1/6 anonim válasza:
El.
2013. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Norandi válasza:
Te örülnél, ha a párod elmenne haverokkal egy hétre nyaralni? Mindig csak abba gondolj bele,hogy te mit éreznél az ő helyében.
2013. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy ő miért nem tud jönni.

Ha beteg vagy valami hasonló, akkor nem.

De ha munka miatt (olyan munka, ami miatt egész héten egyedül unatkoznék, nem is tudnánk közben találkozni) akkor elmennék.

2013. júl. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdés hova, mikor és miért :)

Voltam már így nayaralni. Igazából nem hosszú időkre, de volt pár verseny ami érdekelt ezért a barátnőmmel együtt mentem (páromat nem érdekli). Az kb. 1 hét volt.

Aztán volt olyan, hogy a párom nem tudott jönni mert dolgozott így elmentem a testóm nyaralójába 10 napra (szabin voltam). De ez még az elején volt a kapcsolatunknak, akkor még nem is laktunk együtt.

Aztán volt, hogy együtt éltünk és a párom ment el 14 napra egy körútra. Mentem volna én is, de volt egy kutyánk aki épp beteg volt nem szívesen hagytam volna magára. Plusz vinni kellett dokihoz is. A körút nagy álma volt, sajnáltuk, hogy le kellett mondani az én részem, de nem szerettem volna ha ő is lemarad róla. Amikor hazajött azt mondta jó volt, de sajnálta, hogy nem tudta megosztani az élményeket.

Azota nem nyaraltunk külön.

2013. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, idén 5 hétre megyek nélküle. Jöhetne, de olyan útra megyünk amit ő egyrészt nem is nagyon értékel, másrészt nem is bírná, így nem jön. Egyébként megvolt a lehetősége rá, hogy jöjjön természetesen, de ő döntött így, hogy ez neki túl sok lenne, én meg mondtam, hogy ok, de akkor később nincs visszaút, mert én mindenképp megyek. Megértette, és nincs is belőle probléma, felnőttek vagyunk, 5 hét meg nem a világ.
2013. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. :) :)
2013. júl. 2. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!