Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tisztelt internetezők. Tudom...

Tisztelt internetezők. Tudom esélytelen, de megpróbálom. Görögországba szeretném elvinni a barátnőmet. Segítség? További lennt

Figyelt kérdés
Tudom ez hülyeség, de nekikezdek...Első körben szeretném megkérni a negatív hozzászólókat értsék meg azt, hogy nem koldulok...egyszerűen nincs más lehetőségem és ezt is megpróbálom. A helyzet az, hogy a barátnőm akit mindennél jobban imádok!! Nagyon szeretne eljutni Görögországba nyaralni, és minden vágyam az hogy őt boldognak lássam... hiába, sokat dolgozunk mindketten, mint sokan mások mi sem tehetjük meg... Szeretném itt megkérdezni, hogy bárki bármilyen formában tudna-e segíteni ennek megvalósításában? nem feltétlen anyagi támogatást várok, persze az is nagy segítség lenne (természetesen igazolva, hogy minden egyes fillér ezt a célt szolgálta). Ha esetleg egy ott élő vendégül tudna minket látni már nagyon jó lenne. BÁÁÁRMI, ami ez az álom megvalósulását segítené?! megpróbáltam...

2013. júl. 5. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha eszak gorog buszozas megfelel akkor szeptemberben akar 20.000ft/het/fo artol mar talaltok utakat last minuteben.


Ha repulos all inclusive rodosz, santorini stb re gondoltatok, akkor sok sikert :D


De ez az elobbi talan nem elerhetetlen ha kevesebb penzbol eltek akkor sem.

2013. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyiből szeretnéd kihozni? Mármint értem én, hogy legyen a lehető legolcsóbb, de úgy mégis maximum mennyi pénzed van rá? Mert vannak nagyon olcsó utak busszal is, repülővel is.

De extrém megoldás arra is van, ha 0Ft-ot mondanál, mert akkor azt mondom gyalogolj, stoppolj, csövezz, koldulj út közben aztán majd csak lesz valahogy. De azért gondolom nullánál több pénzt tudnál összespórolni a nagy cél érdekében!?


Én max. 100Ft-tal tudok hozzájárulni a nagy célodhoz, de az gondolom nem kell. :)

2013. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress lakáscserére a neten. Ez úgy működik, hogy vendégül látsz egy görög embert/párt, vagy csak egyszerűen odaadod a lakásod néhány napra, ha addig ti tudtok máshova menni. Aztán ti mentek Görögországba az ő lakásába.
2013. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy stoppossal "találkoztam" a napokban, Németországból Ausztria, Magyarország, Bulgária volt mögötte, Lengyelország elötte.


Egy fillér nélkül kicsit kényelmetlen, de az utazást meg lehet oldani, sátorhely meg mindenhol van olcsón.

2013. júl. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a couchsurfing-et, ha könnyen ismerkedtek, beválhat.
2013. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Stoppolás+couchsurfing, és máris csak a kajára kell költened, de arra itthon is kéne, szóval az nem plusz költség. Én egyszer Törökországban egy ír sráccal találkoztam, aki nulla pénzzel jutott el odáig, és épp Irán fele ment. A katonáktól koldult kaját, akik adtak neki, meg hasonlók, szóval meg lehet oldani:).
2013. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 yakumo18 ***** válasza:
Szeptemberben valóban nagyon olcsó, és akkor még az idő is nagyon jó !!! Nekünk pl. egy közepes kategóriás szállás, 36000.-be kerül , ebbe benne van már a szállás és az utazás. 10napos.
2013. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!