Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerül egy 1...

Kb. mennyibe kerül egy 1 hetes Görögországi nyaralás?

Figyelt kérdés
Szállással, utazással együtt.
2013. júl. 6. 13:56
1 2
 1/11 anonim válasza:

nekünk tavaly fejenként 80 e ft volt!

45 vt az út és a szállás (Grandtours iroda)a többi a kaja meg amit vettünk

az idegenvezetönk béna volt, nem vitt sehova, fejenként 30 e ft ot hoztunk haza

az idegenvezetö már nem dolgozik a Grand utazási irodánál :)

2013. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ja és ezeket 10 napos útnak mondják, hétfőn indultunk, 1 hét múlva szerdán értünk haza
2013. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez függ attól hogy mivel utazol, repülő. Főszezon vagy utószezon, apartman vagy szálloda.

Busszal apartmanban főszezonban kb 60 ezer ellátás nélkül, repülővel kb 100 ezer. Ez alatt nincs ennél csak drágábbak vannak és a határ a csillagos ég.

2013. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából csak arra voltam kíváncsi, kb mennyi egy átlag utazás Görögországba. :)
2013. júl. 6. 15:07
 5/11 anonim ***** válasza:

" Ez alatt nincs ennél csak drágábbak vannak és a határ a csillagos ég."


Mert te nem találtál vagy mi? Ne mondjunk ilyet, hogy ennyi meg annyi alatt nincs szerintem... Vagy akkor mondd úgy, hogy te még nem láttál annál olcsóbbat, vagy ahhoz szerencse kell, hogy kifogd ennél olcsóbban vagy bármit csak ne jelentsd ki ilyen konkrétan, hogy ennél olcsóbb márpedig nincs, mert ez így biztosan nem igaz.

2013. júl. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
(ja és ráadásul van amikor repülővel olcsóbb, szóval az ilyen kijelentésektől is tartózkodjunk kérem, hogy márpedig a busz az mindig minden körülmények között olcsóbb, mint repülővel)
2013. júl. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 yakumo18 ***** válasza:

Mi Szept. 2-án indulunk 2 felnőtt 2 gyerek. 10 napos, autóbusszal. Egy apartmanházba Paraliára. Két felnőttnek 37.000.- fejenként, amibe benne van az utazás és a szállás. A gyerekeknek a szállás ingyenes, csak a buszt kell kifizetni. Az tizen pár ezer. Igaz ez Észak G. de, lentebb biztos vagyok benne hogy más árak futnak. Elsőre nekünk ez is megteszi. Persze biztos kényelmesebb repülővel menni, meg gyorsabb is. De végül is nem panaszkodom, örülök hogy a családom sikerül elvinni ide.

Szép Napot Mindenkinek !

2013. júl. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat! Akkor az úgy nem is olyan drága! :) Én is szeretnék eljutni egyszer Görögországba, gyönyörű hely.
2013. júl. 17. 15:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyban függ az időponttól. Októberben pl. repülővel iszonyat olcsón kijön, töredéke a mostani áraknak. Igaz, cserébe kevésbé van jó idő. :)


Ez már csak így van sajnos. Én is télen voltam pl. Barcelonaban, mert nyáron nem bírom megfizetni. Így kb. huszad annyiba került, cserébe a tengerben fürdés kimaradt. :)

2013. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 yakumo18 ***** válasza:

Biztos vagyok benne kedves kérdező hogy neked(tek) is sikerül majd eljutni. Év elején még mi sem gondoltuk volna hogy kijutunk. Egyik ismerősünk ajánlotta hogy szeptemberben már töredék áron lehet menni. Akkor is 30-fok körül mozog a hőmérséklet. Így fürdeni is jócskán tudunk. Szept. 2 még nincs későn. De tavaly volt egy ismerősünk aki Szept. harmadik hetében utazott Sartira, és állítása szerint akkor is még 30-fok volt napközben. Mivel mediterrán ország, így simán el is hiszem. Sok sikert kívánok neked !

További szép napot mindenkinek !

2013. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!