Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti be mernétek fizetni egy...

Ti be mernétek fizetni egy görögországi nyaralásra (2012 nyárra) az esetleges államcsőd miatt? Mi lehet egy görög államcsőd hatása az ott nyaralókra?

Figyelt kérdés
Mert ugye mostanában kell/lehet már nyárra foglalni utazást, most éppen megegyezést tervez az EU Görögo-val, zavargások vannak, hogy nyárig mi lesz... Viszont Görögo. a turistákból él...
2012. febr. 12. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az idei évben Görögországba lesz érdemes leginkább utazni a szakemberek szerint. A turisták igazi nyertesek lesznek.
2012. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Görögországba mindig rengeteg last minute utazási lehetőség van, én nem sietném el. Az meg a lázongó embereket ritkán érdekli, miből van az állam bevétele. Ültem én már Korfun két órát a repülőgépben leszállás után, csak mert épp sztrájkolt a reptéren a földi kiszolgáló személyzet, pedig akkor a mostani válságnak még előszele sem volt (2002-ben).
2012. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerdán okosabbak leszünk Görögország témában, de utazni azt bátran lehet mindenképp.

Ha megegyeznek akkor jó, ha csődbe jutnak akkormeg nagyon olcsón lehet majd ott nyaralni, hiszen ha visszahozzák a drachmát az úgy le fog értékelődni, hogy megéri ott nyaralni.

Összefoglalva: most vedd meg a nyári euródat, mert most erős a forint és így vagy jóljársz vagy görög csőd esetén mégjobban.


én szóltam...

2012. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok:

1.reagálóhoz: milyen szakemberek mondták ezt? Hol? Én még nem hallottam.


Én is amiatt vacilálok, h. ha lázongás van, akkor azért nem biztonságos és kiszámítható az ottlét/utazás. Nem vagyunk nagy utazók - anyagi lehetőségek híján -, évek alatt sikerül összerakni a család nyaralására a pénz. De Görögo. nálam az minden!

(Várom a további hozzászólásokat, s köszi az eddigieket.)

2012. febr. 12. 20:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt persze mindenki elfelejti, hogy a legutóbbi balhénál,

nem volt üzemanyag a kutakon!!

Mindenki ott lakott/"nyaralt" napokig, ahol kifogyott a túristabuszból a nafta !!!

2012. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én sem sietném el.

Ha államcsőd lesz és kilépnek az EU-ből, nem lehet tudni, hogy a drachma hogy fog majd állni, de ha az nem is lesz vészes, vagy drágább lesz kint minden, vagy csomó üzlet és étterem lesz zárva, a benzinről nem is beszélve...

HA last minute-tel foglaltok, szerintem jobban jártok, valószínűleg olcsóbban is találtok majd ajánlatot, mint most és nem az ismeretlenbe foglaltok nyaralást.

Egyébként hova akartok menni pontosan?

2012. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Turisztikai szakemberek véleményét tolmácsoltam. /első vagyok/
2012. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
a turisztikai szakemberek biztos kapnak részesedést az utakból...:D
2012. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Korfura mennénk.
2012. febr. 13. 19:18
 10/12 solyamolya01 válasza:
Görögország a turizmusból él!A turista övezetek ugyanúgy mennek mint eddig,ha lesznek is zavargások nyáron azt a turisták észre se veszik majd!Én is megyek idén Görögországba minden éven ott nyaralok!
2012. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!