Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy görögországi nyaralás...

Egy görögországi nyaralás most mennyire rizikós?

Figyelt kérdés
Augusztus 10 én indulnánk családdal Görögországba, főleg városnézésre, de nagyon rémisztő híreket hallottam a közlekedésről, élelmiszerhiányról, üzemanyaghiányról! Apartmanra szerencsére csak egy nap előleget kellett fizetni, de ez akkor is bosszantó! Normalizálódhat a helyzet addig?
2010. júl. 31. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egyhamar nem lesz ott rend, most sztrájkolnak, de már voltak összecsapások is.

Most nincs benzin, nincs szállítás, kocsival nem tudnak hazajönni a magyarok, a hadsereg csak az intézményeket látja el üzemanyaggal, inkább menjetek máshová. Talán Horvátországba.

2010. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2010. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
hát én nem mennék most.
2010. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha repülővel mentek egy szigetre mondjuk, akkor nem gáz. a rizikósabb dolgok athénban vagy a környékén vannak. mi is voltunk már az idén Rodoszon, anyumék most jöttek haza Krétáról, semmi gáz nem volt.

De ahogy a szavaidból kiveszem, kocsival mennétek a szárazföldre... és városnézés lenne a fő program, ahhoz meg leginkább benzin kell, ami most ott kint nincs... hát nehéz döntés. ha el is indultok mindenképp legyen annyi pénz nálatok, hogy tudjatok szobát bérelni, ha kint ragadnátok.

2010. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Feketén lehet kapni benzint, de aranyárban! 5 euró/ liter, úgyhogy ez csúszik jövőre, Athén meg majd vár :) Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 1. 17:27
 6/16 oldpapa válasza:
Mi most voltunk Június közepén, az égadta világon semmi gáz nem volt.
2010. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Most kezdtek egy hete sztrájkolni a fuvarozók, júniusban még nagyjából rend volt. A szigeteken meg az a gáz, hogy aki repülővel megy, az kocsit szeretne bérelni. Benzin pedig nincs...
2010. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 eszo válasza:

Egyébként kell még útlevél pl Görögbe vagy Horvátba utazóknak, vagy elég a személyi oda is?


bocs az offért..csak láttam, hogy neked már elég sokan válaszoltak..

én októberben mennék..de még vacillálok!

2010. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
elég a személyi, de úgy tudom, hogy min 3 hónapig érvényesnek kell lennie az utazás megkezdésekor.
2010. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Most már megírták, hogy a hajókhoz, kompokhoz sem volt benzin, a szigetek között sem volt közlekedés! Úgy látszik, most éppen kezd rendeződni a helyzet, de ez csak átmeneti állapot, Görögország csődben van. Bármikor újra kitörhet ott valami, inkább kerüljétek el.
2010. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!