Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy utazás New...

Mennyibe kerül egy utazás New Yorkba? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Repülővel szeretnék menni, frankfurti átszállással. Kb 1-2 hétig szeretnék ott lenni, egy kellemes, tiszta, komfortos 3-4 csillagos hotelben. Vásárolni is szeretnék majd.

Az árakat a fentiek alapján, külön lebontva adjátok meg.


2013. júl. 9. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

"Az árakat a fentiek alapján, külön lebontva adjátok meg."

Hú ilyen stílussal utoljára a főiskola vizsgámon találkoztam.

Most komolyan honnan tudjuk, hogy mikor szeretnél utazni, melyik részen szeretnél szállást, mit szeretnél vásárolni..

Repjegy: momondo.com, pelikan.hu, [link] stb.

Szállás: trivago.hu, booking.com, hotels.com stb.

Vásárlás: [link]

2013. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsi. Jövő nyáron szeretnék utazni, érettségi után.
2013. júl. 9. 13:22
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Most komolyan hogy lehetsz ennyire önállótlan? Egy sima, new yorki utat nem tudsz magadtól megszervezni? Nem tudsz szállást nézni? Repülőjegyet? Stb? Ennyi erővel el is utazhatok helyetted, ha mindent velünk akarsz megnézetni.
2013. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2: Erre nem voltam kíváncsi, csak a segítségre. Így képzeltem el volna: repülőjegy: X forint

Szállás: X forint. stb.

Legközelebb kérlek ne sértegess.

2013. júl. 9. 13:44
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
A gond az, hogy nem tudunk értelmesen segíteni. Ha ma azt mondom, hogy a jegy 105 300 Ft, az holnap már lehet, hogy több vagy éppen kevesebb. Az árak nem fixek, így nagyon nehéz pontos árat mondani. Mivel Frankfurton keresztül mennél, ajánlom még a Lufthansat is, ők kiadják neked a legkedvezőbb árat (kis sárga jelzés a sarokban). Igy könnyű megítélni, hogy az adott időpontban ami neked megfelelő mennyire drága a jegy. [link]
2013. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem ez is elegendő volt, köszi. :)
2013. júl. 9. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

repjegy: 150-170 ezer

szállás: 180-200 ezer/hét mimimum

kaja: 30 ezer/hét minimum

belépők, stb: ez tőled függ


Tehát a minimum egy hétre 350 ezer, két hétre 500 körül van.

Nem éri meg 1 hétre elmenni, abból sokat levesz a repülőút és az átállás.

2013. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen még lehet spórolni, ha jó szállodát fogsz ki, jó áron.
2013. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Úgy 500 ezer és 1 millió között költök majd.
2013. júl. 10. 14:18
 10/12 anonim válasza:
67%
Bocsi... de eléggé úgy jön le, hogy azért írsz ide, hogy a hozzászólók irigykedjenek. Ha 1 millióért akarsz shoppingolni New Yorkban érettségi után, nem hinném, hogy a repjegy akkora gondot okozzon, hogy itt kérdezősködj. Nézz szét a neten, nem lehetsz ennyire önállótlan ha ilyen messzire akarsz utazni. Bocsi az offért, én is utálom, amikor leugatják a kérdezőt és nem a kérdésére válaszolnak, és nem akartalak megbántani. Csak tényleg nagyon menőzésnek néz ki a dolog. Ha csak az út költségeire vagy kiváncsi, ne írd már le, hogy annyir pénzt akarsz 18 évesen elverni amennyit más egy év alatt se keres meg.
2013. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!