Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvátországban a krk szigeten...

Horvátországban a krk szigeten van homokos part?

Figyelt kérdés
Úgy tervezzük, hogy erre a szigetre megyünk nyaralni. És az érdekelne, hogy van-e homokos a part. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. júl. 9. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Baska-n asszem van. Vagy ha nem is homokos de apró kavicsos (egészen apró kicsi kövek).


Nem nagyon emlékszem már rá, mert inkább elmentem Krk városba, Baska nekem annyira nem tetszett.

2013. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Igen, Silon volt egy kicsi strand rész a központ körül, a kicsi alatt tényleg kicsit értek, meg volt még egy hely, Silótól és Vrbnic között félúton, de az fizetős strand.

Viszont a sziklás, és köves rész sokkal tisztább. A sziget gyönyörű mi az egészet bejártuk majdnem.

2013. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is azért hagytam ott Baska-t mert a sziklás rész sokkal tisztább és szebb volt.

(Gyerekkel viszont érthető, hogy a homokos, aprókavicsos a praktikusabb.)

2013. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 10. 17:17
 5/7 anonim válasza:

Horvát ország, Baska.

A tengerPart kavicsos, de maga a tengerfenék gyönyörű homokos :)

2013. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 11. 19:19
 7/7 anonim válasza:
Silon , Soline - az gyógyiszapos
2013. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!