Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen árak vannak Londonban?...

Milyen árak vannak Londonban? Pulcsi, póló, suvenir, stb.

Figyelt kérdés
Nyaron megyek londonba es szeretnek venni souvenireket. Egy utcai arusnal mennyibe elrulhet: londonos pulcsi, polo, taska, kulcstarto

2013. júl. 11. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül Camdenban, van egy hatalmas market. Ezek a pulcsik-pólók 5-6 font körül, a többi apróság 1-2 fontos tételek.
2013. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Aki csak úgy látogatóba megy néhány napra, nem feltétlenül jut el Camdenbe.

Kedves kérdező, készülj fel, hogy ezek a dolgok nem olcsók. Pólót 10 font alatt nem fogsz találni utcai árusnál, de inkább a 15-25-ös árkategóriára készítsd fel magad. A kulcstartók is 4-8 font körül vannak, a táskák árát én meg sem mertem nézni. Pulcsik azt hiszem 25-30 font körül vannak.

Nem tudom, pontosan merre készülsz és mennyi időt tervezel eltölteni Londonban, de ha picivel több időd van és nem félsz kicsit felfedezni a várost, akkor ajánlom, ne a nevezetességek közvetlen közelében próbálkozz a szuvenír boltokkal, hanem azoktól némileg távolabb, ugyanis szó szerint feleannyiba kerülnek a látványosságoktól kissé kijjebb eső boltokban ezek az emléktárgyak, mint pl. közvetlenül a London Eye lábánál.

A Victoria Street - Buckingham Palace Road sarkánál van egy ilyen bolt, én ott vettem a Londonos pólómat 10 fontért, óriási választékuk van és az eladó pasi nagyon kedves és imádja a magyarokat, mert volt magyar barátnője még ifjú titán korában... :D


Egyébként ha kimondottan pólót vagy pulcsit szeretnél, ajánlom, nézz be a Primark nevű ruhaboltba (egészen biztosan látni fogsz olyat, bármerre jársz is a városban), éppen ma láttam ott 5 fontért egészen jól kinéző Londonos pólókat, Union Jackes pulcsikat meg folyamatosan árulnak (azok azt hiszem 10 fontba kerülnek), de időről időre más angol motívummal díszített cuccok is felbukkannak ott.


Remélem, tudtam segíteni valamennyit :)

2013. júl. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha el tudsz jutni Aldgate-re ( A Tower Bridge északi partjától 10 perc gyalog vagy metróval), akkor ott SZERDÁN és VASÁRNAP délelőtt piac is van, ahol hasonló cuccokat lehet venni. Néha olyan árakkal, mint Camdenben! 1 póló 5Ł, 2 póló 8Ł, 3 póló 10Ł - ezt TEGNAP láttam! Általában sok mindenre igaz, ha többet veszel, akkor 1db ára sokkal olcsóbbra fog kijönni, mert itt nem egyenes arányban szorozzák fel az árakat (mint nálunk), hanem ösztönöznek egy kicsit a vásárlásra :o)


De valóban úgy igaz, ahogy az előttem szóló írta, hogy minél nevezetesebb a hely, annál drágábban fogsz hozzájutni! Csak azért mert nem London, hanem TOWER van ráírva, már a Tower-nél 25 fontot is elkérnek a tekergő turistától!


43/F/London

2013. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nemrég voltam Londonban és kifejezetten pozitív tapasztalataim vannak. Persze én is hallottam pár rímhírt a méregdrága brit fővárosról,de kellemesen csalódtam. Az Oxford streeten tudtam venni pólót 6 fontért,a bnőm egy másikat négyért! Az eredeti ár 8 font volt,de lehet alkudozni.Sok sikert,érezd magad jól Londonban! Én imádtam<3
2013. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek, csutortokon megyek camdenbe!!!
2013. júl. 22. 17:08
 6/6 A kérdező kommentje:
mégegyszer köszi minden kommentelőnek. csak elmondom a tapasztalataim: camdenben vettem pólót 5 fontért, 3at 04ért, pulcsit 12 fontért, táskát 2 fontért is meg 28ért is. kulcstartót 60 pennyért, esernyőt 2 fontért, underground bakancsot 25 fontért. pozitív tapasztalataim vannak, mert bár nagyon drága london, camden olcsó. ja: és vettem 1 fontért 2 pár jó műszempillát, itthon 800 ft 1 pár :)
2013. aug. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!