Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki volt már Zakynthoson!...

Aki volt már Zakynthoson! Mennyiért lehet autót vagy robogót bérelni és hol?

Figyelt kérdés
Hogy jutottatok a reptérről a szállásra?

2013. júl. 11. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Noha nem tudjuk, hogy hol is a szállásod, a buszon kívül nem marad más... Egy robogót napi 20-25 euróért lehet bérelni. Óriási a becsapás/átvágás veszélye, utólag (már hazaérkeztél) tanukkal (közjegyző előtt) bizonyítják majd, hogy sérülten vitted vissza...
2013. júl. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem ezt tapasztaltam. Autót és robogót is béreltünk Zakynthoson, mindenhol teljesen korrektek voltak. 2009-ben voltam, úgyhogy az árak azóta már biztos változtak. Ami tény drágább volt, mint a többi szigeten. Robogó 12 euró/nap, a többi szigeten ahol voltam abban az évben (Mykonos, Santorini, Egina, Paros, Antiparos, Kréta, Lesbos, Naxos) 8-10 euró. Az autó árára nem emlékszem már.
2013. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az árakat a kölcsönző cégek aktuális honlapjáról néztem ki. A becsapásról annyit, hogy akit nem csaptak be, az a legjobb véleménnyel van - akit meg becsaptak, annál éppen fordítva van. Könnyű megjegyezni.
2013. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!