Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki járt Zakynthoson irna...

Aki járt Zakynthoson irna valami hasznosat róla? Pl. érdekelne autót mennyiért lehet bérelni? Hotel Zante imperial beach, ha esetleg valaki volt ott?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 15:17
 1/4 ConnectCare ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szerencsémre sikerült már megjárnom, Korfut, Olympic Beach-et, Paralia-t és Zakyntos-t is és fényévekkel Zakynthos volt a legjobb! Tulajdonképpen a legjobb, ahol valaha voltam! Az autóbérlés árára már nem emlékszem, de mi (családosan) is béreltünk, pusztán poénból, így nem hiszem, hogy túl húzós ára lett volna. A görögöknél az autóbérlés sokkal "bevettebb" dolog, mint nálunk, könnyebb is elintézni és megfizethetőbb is.


Az egész sziget nagyon jó és lehet úszni carotta carotta teknőssel, ami szabadon úszkál mindenfelé és nagyon helyes feje van :), a Navagio pedig olyan, amit egyszer mindenkinek meg kellene nézni! :)


Ha van alkalmad elutazni oda, szerintem ne hagyd ki! ;)

2013. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Itt például nézelődhetsz: [link]


A kocsik típusától függően 3 napra például 75 eurótól 150-ig van. Ez szerintem nem drága, és megéri.

Mi tavaly voltunk és 5 napra egy robogót béreltünk, amivel bejártuk az egész szigetet. Valami eszméletlen! :)

2013. márc. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 16. 13:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Navagiohoz csak hajóval lehet eljutni? Milyen messze lehet Vassilikostól?
2013. márc. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!